in

Pokračování povídky soukromé služby vzrušené bradavky

Sexy woman in lingerie standing in the bedroom

Pozoroval svou nádhernou manželku v náručí jiného muže. Díval se na křivky jejího nahého těla, které se ještě před chvílí propínalo v nekonečném vzrušení. Pozoroval její pevná odhalená prsa, uvnitř nichž se napínaly vzrušené bradavky.
Sundal si kabát, a namísto křiku a nepochopení si začal svlékat kalhoty a následně i košili. Když na sobě neměl ani jediný kousek oblečení, pomalu se rozešel ke své manželce a jejímu novému milenci, kteří stále leželi ve stejné poloze zaklíněni v sobě. Naklonil se nad ní, a začal líbat její nádherná, vzrušená prsa. Oba zůstali v úžasu, ale manželovo chování je vzrušovalo natolik, že se mu nedalo odolat. Líbal její prsa tak vzrušivě, až začala vlhnout, přitáhla si jej k sobě a v nekonečném polibku se mu poddala.

Opravář se mezitím vzpamatoval ze šoku, a s narůstajícím vzrušením, které se tyčilo mezi jeho nohama, se jazykem dotkl ženina podbřišku. Zasténala chtíčem a souhlasem, aby pokračoval dál. Jazykem sjel až dolů k jejímu rozkroku, který znovu začal nápadně dráždit. Jazykem zajížděl hlouběji, až vzdychala vzrušením z něčeho nového a nepoznaného.

Koutkem oka přitom letmo pozorovala svého manžela, kterému právě dráždila jeho nástroj, jenž se nad ní napínal se vzrušivými vzdechy a s pulzujícím vypracovaným hrudníkem. Jeho tělo bylo tak mužné, pevné a vypracované. Na každém koutku těla se mu rýsovaly svaly, které se napínaly s neustálým přívalem vzrušení.

Téměř ani nebylo poznat, kdo je více vzrušený z náporu vášně a četných ženiných výkřiků. Svíjela se v náručí svého manžela, zatímco opravář se věnoval jejímu klínu. Manželův ztvrdlý úd měla ve svých rukách a dráždivými doteky na varlatech ho vzrušovala téměř k vyvrcholení.
Když už nemohl vydržet, odvrátil se od manželčiných provokací, přetočil ji na bříško, a pomalu do ní vniknul. Užíval si neutuchající vzrušení, zatímco se otíral o manželčin přitažlivý zadeček a přitahováním si jejích boků do ní pronikal tak hluboko, jak jen mohl. Vzdychala vzrušením a svíjela se pod přirážením svého manžela, stejně tak jako tála z doteků svého milence, který na nic nečekal, a začal se věnovat jejím prsům. Sál její bradavky, laskal ji jazykem a erotickými masážemi ji přivádět k naprosté euforii.

Vyvrcholila současně se svým manželem, který ještě stačil penis na poslední chvíli vytáhnout a kapkami rozkoše orosil její kulatý zadeček.
Sperma stékalo po jejím rozkroku až na stehna, zatímco se ještě věnovala svému milenci, a pusou jej přiváděla k pulzujícímu orgasmu. Explodoval přímo do jejích úst a ještě notnou chvíli poté si vychutnával ženino sání jeho údu, aby jej zbavila veškerých zbytků semene a dostala se jí každá kapička této šťávy.
Vzduch byl provoněn vzdechy všech třech aktérů, spermatem a ženiným vzrušením. Všude byla cítit vůně dravého sexu a orgií, která se ne a ne vypařit.

Však taky ne na dlouho. Repríza na sebe nenechala dlouho čekat…

soukromé služby první část

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pokračování povídky sexuální chtivost s nadřízeným

Pokušení Swingers party jsem neodolali