in

Pokračování povídky sexuální chtivost s nadřízeným

Poklekla jsem před ním, stáhla mu kalhoty a dala si jeho úd do své pusinky. Jazýčkem jsem obkroužila jeho špičku a rukou dráždila jeho ztopořený úd až k jeho kořenu. Během krátké chviličky mi jeho šťáva zaplnila ústa. Polkla jsem a oblízla si rty. Bylo na něm vidět, že už chce konečně zasunout.

Natáhl si jen tak na rychlo kalhoty a vykoukl z kanceláře, jestli všichni ostatní zaměstnanci už odešli. Zamkl hlavní dveře a vrátil se za mnou. Já se během té doby, co byl pryč, svlékla a položila se do sexy půvabné polohy na stůl. Jen co mě spatřil mezi dveřmi, shodil svoje kalhoty a vrhl se na mě.

Svým penisem do mě pronikl a stejnými rytmickými pohyby se do mě dostával hlouběji a hlouběji. Když už se blížilo jeho a moje vyvrcholení, přestal a sundal mě ze stolu. Přesunuli jsme se do recepce a dál pokračovali. Otočil si mě, roztáhl mi nohy a opět do mě vnikl. Vnikal do mě víc a s většími přírazy. Vzdychala jsem a chvilkami po tichounce křičela.

Rukama mi skoro drtil moje prsa a dost to bolelo.

Vyškubla jsem se mu, odstrčila ho od sebe a do jeho vyvrcholení jsem ho dráždila svými ústy. Chvilkami jsem použila zoubky, což se mu nelíbilo a škubl mi za vlasy. Ale já se chtěla pomstít za moje fialově bolavé prsa. Nepovedlo se. Jeho konečnou fázi orgasmu mi vystříkal na zadeček a druhou rukou jemně vnikal do mé lasturky.

Možná bychom ještě pokračovali, kdyby na nás nekoukali lidé přes okno. Oblékli jsme se a nabídl mi, že mě sveze domů autem, ať nemusím čekat na autobus. Odvezl mě až před můj dům.

Víš, dneska se mi to s tebou hrozně líbilo, klidně bych si to zase někdy zopakoval.

Nezlobte se, ale já si nemyslím, že to bylo vhodné. I když se mi to také líbilo.

No ták, nenech se prosit.

Rukou mi přejel po stehně pod sukní až k samému zakončení. V tu chvíli jsem odhodila veškeré zábrany.

Přesunuli jsme se a rozdali jsme si to na zadních sedačkách. Bylo to mé poprvé, co se týče auta, ale nikdy na to nezapomenu. Po našem společném orgasmu, jsem se oblékla a šla domů. Šéf nastartoval a odjel.

Když jsem pak doma vyndávala věci z kabelky, vypadla z ní obálka s neuvěřitelným obnosem peněz.

První část povídky zde

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pokračování povídky můj pán část dvě

Pokračování povídky soukromé služby vzrušené bradavky