in

Pokračování povídky roztoužená dovolená

Ve dveřích stála pohledná blondýnka, oděná pouze do šálu, který zahaloval to nejnutnější. Jakmile za sebou dveře zaklapla, jedním tahem ho ze sebe spustila a pomalu přistupovala k dívce, kterou si Pedro stále vychutnával.

Naklonila se nad ní a jemnými ústy políbila její vzrušené bradavky. Při této silně vzrušující podívané se už ani Pedro neubránil, a začal svým penisem kroužit kolem jejího místa rozkoše, zatímco vnadná blondýnka sála její bradavky. Proniknul do ní a způsobil jí tak dvojitou rozkoš, když ji blondýnka dráždila a vychutnávala si rozkoš ve třech.

Čekala na svou odměnu, proto Pedro neváhal, aby se začal věnovat vnadné krásce. Jakým překvapením pro něho ovšem bylo, když se dívky rozešly proti sobě a splynuly ve vášnivém polibku.
Jeho vášeň rostla… Jeho touha sílila a jeho chutě neustále narůstaly.

Tolik ji chtěl!

Když ani po chvíli nepřišel na řadu, sklonil se k rozkroku jedné z dívek a ústy si vychutnal její vlhkost, která se mu rozplývala v puse. Nemohl se udržet, proto využil okamžiku, a přitočil se k jedné z dívek, k přitažlivé dívce s bujným poprsím zezadu, a zasunul penis do jejího zadečku.
Přitáhl si ji za boky k sobě a pozorující její výkřiky a vášeň podmaněnou drážděním rozkroku druhé z dívek, prudce přirážel. Vzrušovalo ho, jak těsně do ní pronikal, jak naplno cítil její stahy a způsoboval jí jeden orgasmus za druhým. Držel ji za prsy a pozoroval hru samotných dívek, které splývaly v neustále vášnivějších polibcích. Dosáhl vyvrcholení a když dosáhla orgasmu v hlasitých výkřicích i ona, uspokojil jazykem ještě krásnou blondýnku a spokojeně se skácel na sedačku.
Jaké však bylo ráno jeho probuzení mezi dvěma dívkami, každé z jedné strany, probouzejícími se se sladkými úsměvy a vyzývavými pohledy… Vztahujícími ruce k jeho rozkroku.

Představení začínalo znovu

Roztoužená dovolená nevěra můj příbeh Jana

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Vodácký kurz romantické milování u vody

Měla jsem sex ve třech v hospodě ve skladu