in

Pokračování povídky pohádka pro dospělé

Královští rodiče celý zklíčený odjeli zpět na hrad a uložili malou Elektru do postýlky ke spánku. V tom, za nimi přišli ještě dvě sudičky, které přišli vyvěstit Růženčinu budoucnost. „Budeš milá, hodná, krásná a každému budeš pomáhat, s čím bude potřebovat.“ „Ale sudičky, prosíme Vás, nemohli byste odvolat tu strašnou kletbu, kterou na ní seslala moje zlá sestra?“ „ To bohužel nemůžeme, ale nad každou špatnou věcí vždy zvítězí opravdový, nekonečný orgasmus.“
Když se blížila oslava Růženčin 18. narozenin. Král nechal odstranil všechno, co bylo nějak špičaté, o co by se jen mohla píchnou. Ale přesto na jednu věc zapomněl. Když byla princezna venku na procházce okolo rybníčka, všimla si, že kousek odsuď je vidět malá chaloupka, kterou dodnes nikdy neviděla. I proto se rozhodla, že jí půjde navštívit. Pootevřela dvířka, ale nikdo nikde. Jen ve váze byli krásné rudé růže. Když se snažila Růženka k nim přivonět, píchla se do prstu a usnula. Celé království usnulo a jen tichounce oddychovalo.

Po roce tudy projížděl krásný mladý princ, něco málo přes dvacet. „Proč tu všichni lidé vypadají, jako když spí?“divil se.

Rozhodl se, že to zkusí vypátrat. Prolezl celé království a jeho okolí, ale nic ho nenapadlo. Po celém, tak namáhavém dnu si sedl na okraj rybníčku, když v tom uviděl malou chaloupku, ve které ještě nebyl. „Nu což za pokus to stojí, třeba tam je nějaká nápověda.“ prohodil si pro sebe a vyrazil. Nic netušící otevřel dvířka a spatřil krásnou, štíhlou blondýnku, jak si zlehka oddechuje.
Při pohledu na ní, se mu ztopořil úd a ihned chtěl být v ní. Užívat si její slast, tu její šťavnatou broskvičku jen jí trošku ochutnat. Princ nevydržel jejímu pokušení, i když mu bylo proti srsti, že spí. Ale vyzkoušel cokoliv, aby někoho probudil a nic. Tak proč by jí mělo probudit chvilkové pohrání s ní?

Opatrně jí přesunul na stůl a položil na záda. Rozepnul jí korzet, pod kterým se hned naskýtal nádherný pohled na její krásně tvarované velké kozičky. Stáhl jí sukni a svými prstíky zajel co nejhlouběji do její lasturky, co to šlo. Bylo mu docela zvláštní, že nejeví nějaké nadšení jako on, ale zároveň ho strašně vzrušovalo, že si může dělat, co chce. Princ přistoupil ke stolu a přisunul si jí blíže, aby se jeho úd mohl dostat nejhlouběji. Pomaloučku zasunul a princezna zasténá. Lekl se, ale nechtěl přestat, když už začal. V mírných, houpavých pohybech se přiváděl k orgasmu. Postupně zrychloval a zrychlovat, až když už se valila jeho šťáva ven, vypustil veškerý obsah na její bříško.

V tu chvíli se princezna probudila a zbytek celého království sní. Pohlédla na krásného prince, který v šoku, že je vzhůru rychle oblékl a chtěl utéct. „Počkej, neutíkej, pojď ještě ke mně chviličku.“ Dlouho neváhal a přistoupil k princezně. Políbila ho a svojí rukou pohladila jeho stále tvrdý penis. Poklekla před něj a poslední kapičky z něj slízla.
V království propukla velká sláva ze zachránění a z nového přírůstku co přibude za 9 měsíců.

A princ, ten nikdy nezapomene na pocit, jaký prožíval, když vlastně znásilňoval svou nynější manželku. I když se několikrát pokoušel zkusit to znova, když spala, ale vždy se hned při jakémkoliv pokusu probudila.

A jestli neumřeli, žijí ve slastném a plném sexu života do dnes.

První část povidky zde

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Splněný sen v divočině roztažené nohy modelky

Budeme si hrát kotě