in

Pokračování povídky Nebezpečné seznámení

Vykročila směrem k neznámému muži. Srdce jí tlouklo až v krku vzrušením a nervozitou zároveň. Přistoupila k němu a nervózně zakašlala.
“Ahoj.”
“Jee, ahoj! Jsem tak rád, že tě poznávám!”
Jeho nadšení se jí zdálo spíše předstírané, ale byla natolik unešena jeho vzhledem a milou tváří, že nic jiného nebyla schopna vnímat.
“Půjdeme ke mně? Připravil jsem pro tebe překvapení.”

Kývla, aniž by si uvědomovala možná rizika, a vykročila po jeho boku směrem, který neznala. Vedl ji uličkami, které se stále zmenšovaly, až k samotnému okraji města. Jeho dům ležel až na konci jedné z temnějších ulic. Jakmile vstoupila dovnitř, zmocnil se jí svíravý pocit. Uklidnil ji, nabídl jí limonádu, a usadil do křesla. Usnula během pěti minut. Odnesl ji do sklepní místnosti, v níž se nacházela jen postel a spousta věcí potřebných k sexu.

Připoutal ji za ruce i nohy k pelesti postele. Vychutnával si svlékání jejího přitažlivého těla, nemohl se dočkat, až se jí bude dotýkat a ona se mu bude bránit, těšil se na to, až jí zaváže oči, a ona bude moci pouze odhadovat, co jí čeká. Ještě před odchodem jí dal přičichnout silného alkoholu, aby se rychleji probrala, a zavřel za sebou dveře.

Jakmile otevřela oči, k smrti se vyděsila. Neměla zdání kde je, ani co se stalo. Chtěla se zvednout, ale zjistila, že je připoutaná a nemá na sobě ani jediný kousek oblečení. Hrůzou nemohla mluvit, jen hluboce dýchala, a snažila se vymanit z pout. Ty zvuky ho přilákaly dovnitř. Rozsvítil světlo a postavil se před ní.
Chtěla začít křičet, ale byl rychlejší než ona, a rychlým obratem jí zacpal pusu. Vychutnával si pohled na její nahé chvějící se tělo. Těšilo ho, že se jí v hlavě honily nejrůznější děsivé scénáře, a nemohla dělat zhola nic. Začal jí rukou přejíždět po tváři, ale ucukla. Pokračoval zlehka a jemně přes krk, na její hrudník. Její bradavky přímo vybízely k tomu, aby je začal jazykem sát a kousat. Prohýbala se před odporem jeho doteků, ale byla přivázaná natolik pevně, že neměla šanci.

Pokračoval v dotecích na jejím břiše, a postupně sjížděl níž, až k jejímu rozkroku.

Viděl, že se jí toto gesto příčí snad ze všech nejvíce, a proto si jej patřičně vychutnával. Roztahoval jí pysky, třel jí poštěváček a pohrával si s jejím otvorem, až strachem vlhla. Zasouval do ní prsty a pozorovat, jaký odpor to v ní vyvolává. Přidal jazyk, a zatímco jí prsty dráždil poštěváček, jazykem do ní pronikal hluboko, a maximálně si své počínání vychutnával.
Byl vzrušený ještě více, když začal penisem přejíždět přes její prsy. Dotýkal se jejích bradavek a toužil po ní stále více. Jako poslední tečku jí z pusy vyndal roubík, a ještě než se nadála, vrazil jí tam svůj penis. Pohyboval se nahoru a dolu, až jej vzrušila natolik, že bezcitně roztáhl její pičku, která svou vůní přímo vybízela k činu, a prudce přirazil.

Vyjekla bolestí a tlakem, což ho vzrušilo ještě víc. Přirážel bezcitně a hluboce, těžce přitom oddechoval a pouštěl do ní veškeré své semeno. Když skončil, vytáhl z ní svůj penis a opět jí ho dal do úst, aby si vychutnala jeho teplé semeno.

V tu chvíli napětí již nevydržela, a omdlela.

První část povídky zde Nebezpečné seznámení

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Nebezpečné seznámení

Rychlovka nekončí povídka z mého šukání