in

Pokračování povídky můj pán část dvě

Klečím na zemi a vyměňuji si s ním pohled. Mám už úplně mokré kalhotky a to taky brzy zjišťuje, protože po nich lehce přejede prsty tak, že téměř nic necítím, ale on má, to co chtěl. Jsem roztoužená a on se v tom vyžívá a prsty od mé šťávy mi strká mezi rty, abych je očistila. Nasaju je a cítím slanou chuť. Druhou rukou zajede k zapínání podprsenky a stahuje mi ji z ramen, ale jelikož mám ruce za zády, nesundá ji úplně. Moje trojky se pohupují s tím, jak auto jede, a bradavky jsou vztyčené vzrušením. Z kapsy od kalhot vytahuje malé svorky spojené řetízkem a připíná mi je na ně a utahuje až do mírné bolesti tak, že vzdychnu vzrušením. Položí mi prst na rty, abych byla zticha, a přísně si mě změří pohledem.

Zatínám zuby, abych nevydala ani hlásku a on si mezitím rozepíná pásek a vytahuje ptáka, který je dobrých dvacet čísel dlouhý, o průměru nemluvě. Přemýšlím nad tím, jaké by to bylo mít ho v sobě a ujede mi slastné zamručení. Jeho pohled ztvrdne a dotahuje mi svorky na bradavkách tak, až to málem nejde vydržet a ještě zatahá za řetízek mezi nimi, aby bolest znásobil, jako trest. Druhou rukou si přejíždí po tom velikánovi a naznačuje, abych se posunula blíž a otočila se. Když to udělám, cítím, jak mi pevně svazuje ruce k sobě nad lokty, což mě přinutí vypnout hruď a moje kozičky se tlačí kupředu. Otočí si mě zpět a dříve než dokážu cokoli udělat, tlačí mi ptáka hluboko do úst a přiráží. Drží mě pevně za vlasy a nenechá mě hnout, takže se pohybuje jen on, což zvyšuje moji bezmoc.

Poddávám se tomu a užívám si jeho vůni a chuť. Chvíli ještě pokračuje a pak se slovy „hodná holka“ pouští moje vlasy a vytahujeme ho z pusy. Zhluboka se nadechnu a po bradě mi tečou sliny, které jsem při kouření nezvládala polykat, a stékají dolů. Utírá mi je kapesníkem a já stále toužím po tom, cítit ho v kundičce, ale v tu chvíli přijíždíme na místo a i přes to, že ani on není uspokojený, obléká se a čekáme, až řidič zaparkuje a odejde z garáže luxusního domu a zavírá jí za sebou.

„Znovu sami a v soukromí.“ Prohlásí sebejistě a otevírá dveře, abych vystoupila. Se svázanýma rukama to moc nejde a on mě pomáhá. Postrkuje mě před sebou, až do bytu kde mě ve vteřině opírá tváří o zeď a slyším znovu, jak se svléká. Ruku zasune pod mé spodní prádlo a roztrhne ho jedním rychlým pohybem. Projede prsty od poštěváčku až k dírce, kde zakrouží prstem a rychle ho do mě vrazí. Několikrát to zopakuje a já cítím, že pokud bude pokračovat, udělám se. Přidává další prst a já už nevydržím a hlasitě vzdychám. Vytáhne je ze mě a spírá roztrhané kalhotky ze země, aby mě s nimi umlčel.

Čapne mě za vlasy a tlačí do mě obrovskou hlavu jeho čůráka, kterého zasouvá až po konec. Několikrát pohyb zopakuje pomalu a potom se dostává do tempa, které se jednoduše nedá vydržet. Dusím steny a jediné co jim brání je mé titěrné spodní prádlo, které mi zavází v puse. Přiráží takovou silou, že to až bolí, ale ve mně se stejně střádá napětí a po několika minutách vrcholím a po tom, co dosáhne svého i on a naplní mě semenem, se vysílením sesouvám k zemi, kde mě nechává.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pokračování Náhlého zvratu v kině druhá část

Pokračování povídky sexuální chtivost s nadřízeným