in

Pokračování Náhlého zvratu v kině druhá část

Charming sexy woman in lingerie lying on the bed in the room

Po ukončení své extáze, se muži svou lasturkou přiblížila k jeho ústům. Vyndala mu kalhotky z úst a řekla „Lízej, slízej všechno“. „Nebo tě neodvážu“. Muž poslušně provedl. Svým jazykem dráždil její poštěváček a zajížděl hluboko do její lasturky. Po dosažení svého plánu, vstala, oblékla se, zahodila klíč od pout a odešla. Muž zůstal ležet na podlaze sálu a křičel na dívku, ať se vrátí a rozváže ho. Neslyšela, byla pryč. Kdo, ale slyšel, byla krásná slečna, co si přivydělávala jako uklizečka s vedlejšího sálu, kde zrovna uklízela.

Šla se podívat, kdo, že to tam tak křičí. A spatřila nahého, urostlého, svázaného muže se ztopořeným penisem, který ležel na podlaze. Využije situace. Zamkne sál, aby je nikdo nerušil a při chůzi k němu ze sebe sundávala oblečení. Poklekla k němu, uchopila jeho chloubu do ruky a olízla. V muži se projevil další zájem a jeho erekce se zvýšila. Uklizečka pomaloučku třela svými rty o jeho úd. Zrychlovala. Cítila, že už bude a… veškerá jeho šťáva byla v jejích ústech. Spolkla a ještě jednou olízla, aby nezůstala ani jediná kapička. Byla tak vzrušená. Neváhala.

Posadila se na něj a pohupovala se ve stejném rytmu.

Při každém dalším přírazu zrychlila.

Celým tělem jim projel neodolatelný pocit vzrušenosti. Odvázala muže. Ten jí hned položil na záda. Hlavu zabořil do jejího klínu a prstem dráždil její vstup do zadečku. Chtíč narůstal. Otočila se a poklekla na všechny čtyři. Muž plivl do dlaně a naslinil svůj úd i zadeček slečny. Vstoupil do ní. Přirážel a ona sténala hlasitěji a hlasitěji. Během krátké chvíle došlo k vyvrcholení. Nastříkal jí své sperma do pusinky. Olízla se i jeho špičku a polkla.

„Haló? Je tam někdo?“. Ozvalo se za zamčenými dveřmi sálu. Rychle se vypletli z pojetí své touhy, oblékli a utekli. „Končí mi směna. Počkej na mě venku před kinem“ křikla dívka. „Budu čekat“ řekl muž. Společně pak spolu šli do mužova obydlí, kde pokračovali v tom, kde je přerušili.

Povídka první část zde

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Park tam šmíruju mladé páry při šukání Iva 65 let

Pokračování povídky můj pán část dvě