in

Pohádka pro dospělé se sexem na záver část první

Byla jedna malá holčička a ta se jmenovala Růženka. Když se narodila, rozhodli se její královští rodiče, že jí nechají pokřtít. Nasedli do královského kočáru, který je měl odvést k malé chaloupce, kde bydlela jedna sudička. Místo toho, je kočí odvezl doprostřed lesa na malou mítinku a vzal si malou Růženku kousek stranou.
Král ze sebe sundal roucho a položil ho na malý plácek před sebou. Královna si rozepnula šaty, které nechala sklouznout po jejích dlouhých nohou a tím se králi naskýtal neuvěřitelný pohled na její latexový obleček s bičíkem v ruce.

„klekni si přede mě a odpros.“

Král provedl, jak královna nakázala. Svými prsy se snažil dotknout její lasturky, ale místo toho dostal ránu bičem. „Já jsem ti řekla, že máš odprosit a né mě vzrušovat.“ „ A co mám udělat? Má královno.“ Královna mu svázala mu ruce za záda a položila se vedle něj.

„Hraj si s mými prsy jazykem.“

Král se zabořil obličejem mezi její kozičky a nechal se škádlit královninou rukou na jeho ztopořeným, tvrdým penisu. Chvílemi oblizoval její bradavky a samou nadržeností lehce skousnul.
V tu chvíli dostal další ránu bičem. Královna poklekla před něj a srazila ho na roucho. Dráždila jeho úd a sem tam ho trochu štípla konečkem biče. Král zavil bolestí, ale chtěl víc. „Moje královno, nechte mě jen jazýčkem smočit ve vaší mušličce.“ Posadil se před ní a hleděl na ní svými dychtivými očima.

Královna přistoupila blíže, rozkročila nohy a nechala ho ať si chvilku hraje. Rozvázala mu ruce a král do hry zapojil i svoje prstíky. Druhou rukou si masíroval rychlými pohyby svůj úd. „Já jsem ti řekla, že si máš hrát a to se mnou, né se sebou“ a přes záda mu vyrýsovala další vzpomínku na dnešek.
„Nechci ručit mí vládci, ale měli bychom jet za sudičkou. Oblékli se, královna si vzala malou Růženku opět na klín a vyrazily. Tentokrát, kočár zastavil tam, kde chtěli a všichni kromě kočího vyrazili k chalupě. Než došli ke dveřím, vyšla z ní mladá, krásná, ale zlá sestra královny sudička. Až jí bude osmnáct, píchne se do prstu a usne na věky. Královna jen co to uslyší, uteče do kočáru spolu s malou Růženkou. Král je odhodlaný jít dovnitř za její zlou sestrou sudičkou, ať změní svou zvěst.
Jen co se zavřely dveře, král přiskočil k sudičce, vyhrnul jí šaty a ohnul přes židli. Ruce jí držel za zády a řekl, ať změní, co řekla nebo jí ztrestá. „Nikdy!“ Vykřikla zlá sudička. Král odhrnul své roucho, vytáhnul svůj úd a prudkým zásunem skončil v jejím pozadí.

Vykřikla a každým jeho dalším bolestivým přírazem jí tekly slzy po tvářích, ale ustoupit nechtěla. Přirážel stále rychleji a hlouběji. Když už cítil, že se blíží jeho vyvrcholení, otočil sudičku k sobě svým ubrečeným obličejem, srazil jí na kolena a tahem za její vlasy jí zaklonil hlavu.

Druhou rukou si dopomohl ke svému dokončení a veškerou svou šťávu nastříkal na její obličej.

Pokračování povídky

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Rychlovka nekončí povídka z mého šukání

GangBang příběh servírky ze strip baru část první