in

Péče o květinku v rozkroku dopadla úspěšně prcalo se

Bylo ráno jako každé jiné. Paní Salivarová vstala, v županu došla do kuchyně, a postavila na kávu. Její manžel byl jako vždy pryč, a ona ve velkém domě osaměla. Jen zahradník na jejich krásně udržované zahradě připomínal život. Když stála u kávovaru, a připravovala si šálek, rovnou sáhla i po druhém, a do obou z nich nalila kávu. Na velký tác naskládala zákusky, a spolu s voňavou kávou jej odnesla ven.

„Johne, pojďte si se mnou vychutnat ranní kávu.“ Křikla na zahradníka, a pozvala jej do venkovního altánku. Byl velmi překvapen, jelikož toto gesto od paní domu ještě nezažil, ale poslechl, a přisedl si k ní. Byl zvyklý pracovat oblečený jen do půli těla, a tudíž i na obdivné pohledy okolních žen, přesto mu lichotilo, když zrak paní domu spočinul na jeho vypracované a potem orosené hrudi. Zatímco ho pozorovala, v hlavě jí vířily nemravné myšlenky. Tak dokonalé, opálené tělo ještě u nikoho neviděla… Přemýšlela, jaké by to bylo otřít se o jeho vypracovanou hruď, přiblížil se k němu a sáhnout mu do rozkroku… Ucítit jeho penis, a celý ho rukou obejmout…

Jak ho tak pozorovala, když seděl naproti ní a popíjel kávu, pomalu se zvedla. Chtěla svoje chutě držet na uzdě, ale neovládala se. Odsunula stůl, a přistoupila k němu. Přesně jako v jejích představách mu sáhla do rozkroku, který během chvíle nabral na objemu, až zahradník rozlil část své nedopité kávy na svou odhalenou hruď. Paní neváhala, a s provokativním pohledem ve tváři mu kapky kávy z jeho odhalené kůže začala slízávat.

Opřel se do sedačky, a jen se nechával vést jejími jemnými rty a provokativním jazýčkem, kterým mu způsobovala stále větší erekci. Zatím si nedovoloval žádné doteky, ani náznaky náklonnosti, ovšem jen do té doby, než mu položila ruku na své ňadro, a odhalila látku letních šatů, aby tak okusil teplo a hebkost její kůže.

Přesně v tu chvíli nad sebou začal ztrácet kontrolu, a splynul s ní ve žhavém polibku. Posadil si ji na klín, přivinul k sobě, a vychutnával si její hedvábné rty, které ho zahalovaly do vzrušujících polibků, přiváděly mu ledový chlad po celém těle ústící v mrazení.

Uvolňovaly jeho chtíče a touhy naplno…

Jak tam seděl na židli, a splýval s paní domu v jemném polibku, jen jí poodhrnul látku šatů, vysvlékl z ní hedvábné kalhotky, a sobě rozepnul poklopec plátěných šortek. Dotkl se svým penisem jejího teplého lůna a mírně přitlačil. V náručí se mu schoulila v přívalu vzrušení, její polibky nabraly na obrátkách. Ještě než do ní však pronikl, sundal jí šaty z ramenou a prsty objel křivky jejích prsou. Vykreslil kolem nich siluetu, která směřovala do středu jejích bradavek a jakmile ucítil její vlhnoucí lůno, konečně se přiblížil blíže.

Jemné do ní pronikl, a ponořil se do ní až po kořen.

Milovali se spolu v zahradním altánku… On do ní pronikal jemně a citlivě, až dosahovala orgasmů v jeho náručí, což přivádělo ke slastnému vyvrcholení i jeho. Když se k sobě poté schoulili na trávě pod slunečným nebem, nemohl být šťastnější. Cítil se jako dobyvatel, pro kterého výprava za dobrodružstvím teprve začínala…

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Svůdná stopařka nekopmromisně ošukána

Tak se mi ukažte, slečno do naha a vystrčit mindu