in

Parádní trojka na chatě

S mým mužem máme pohodový volný vztah v tom smyslu, že spíme, s kým chceme. Tak se jednou stalo, že jsem si na naší chalupu jela pro pár věcí, které jsem tam měla, a on se tam zrovna mazlil s nějakou blondýnkou. Nejdřív jsem se lekla, ale hned jsem se omluvila za vyrušení a řekla, že hned odejdu.

Manžel ale zareagoval nečekaně otázkou, jestli se k nim nechci připojit? Zaváhala jsem, ale vždy jsem něco podobného chtěla zkusit.
Zanedlouho už jsem byla také úplně nahá a osahávala se s manželovou milenkou i s ním samotným. Chvíli jsem si také užívala s ní a Honza se na nás koukal. Líbali jsme se, hladily se ve vlasech a naše těla se o sebe třela. Bradavky nám oběma stály stejně jako manželův ocas a kozičky se houpaly podle rytmu našich těl.

Andrea byla trochu odvážnější než já a jako první se přesunula níže, než jsou ústa a krk a začala líbat moje prsa. Rukama si je přidržovala a mačkala je, jazykem rejdila po bradavkách. Moje prohnutá záda jí pohyby šla naproti a lehce jsem začala vzdychat.

Jedna ruka sklouzla až k mému klínu, kde začala hledat vlhkou dírku… prstík už byl v ní a lehce klouzal tam a zpátky. Honza zatím seděl na gauči a při pohledu na nás si tisknul ocas a masíroval ho.

Pohled na něj mě ještě víc napružil a moje ruka vklouzla do klína Andrei. Přidal se k nám i manžel a obě nás udržoval ve varu.

Chvilku líbal mojí kundičku a jazykem si pohrával s clitorisem, potom si zase naší novou kamarádku začal brát zezadu..v tom sem uviděla příležitost a hlavu jsem vklínila tak hezky mezi ně, že jsem chvilku lízala tvrdý penis a pohupující se koule a chvíli jsem sála pysky vlhké škebličky. Už jen ten pohled na to jak jeho velký a naběhlý penis mizí v tak našponované a vstřícné dírce mě tak vzrušoval, že jsem si začala kundičku honit sama.

Vzdychala jsem a otevírala pusinku, toho zase využil Honza a šoupnul mi do ní ten jeho klacek. Držel mě za vlasy a přirážel až skoro do krku..já si pořád honila dírku, ale v tom mě zase vystřídala Andrea, která se uvelebila mezi mýma nohama a začala si s ní pohrávat..po chvilce jsme si obě klekli na kolena a olizovaly Honzův penis. Jedna masírovala jazýčkem žalud, zatím co druhá si pohrávala s koulema.. tohle tempo nešlo vydržet a oběma nám Honza vystříkal pusinky.

Společně jsme se došli umýt a povečeřeli spolu. Jsme výbornými přáteli a trávíme spolu mnoho času nejen v posteli.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Opilá jsem se milovala se svým kamarádem

Park tam šmíruju mladé páry při šukání Iva 65 let