in

Opilá jsem se milovala se svým kamarádem

Je pondělí a to, ostatně jako každé jiné, chodívám na kafe o polední pauze v práci se svým starým kamarádem Davidem na kafe. Dnes mu to zase náramně sluší. Je vysoký, sportovní postavy a i v pracovním obleku vypadá velice dobře. Obejme mě, dá mi pusu na tvář a objedná nám dvě latté.

Posadíme se na bar a klábosíme, co tak je u koho nového za ten jeden den. Dozvídám se, že se rozešel s přítelkyní a že se mu dnes moc nedaří, tak se domlouváme na večer, že spolu zajdeme na večeři a pak se půjdeme někam do baru pořádně opít, aby na to nemyslel. Když se rozloučíme a já spěchám zpět do práce, ještě mi píše SMS, že mi děkuje a moc se těší.

Zbytek dne utíká rychle. Doběhnu domů chvilku po páté, vlítnu do sprchy, pěkně se namaluji a obléknu si své úzké džíny a modrou halenu s poměrně hlubokým výstřihem. Třeba narazím v baru na nějakého fešáka, kdo ví. David mě vyzvedne o půl sedmé a jedeme do jedné příjemné restaurace poblíž. Vypadá opravdu skvěle.

Navečeříme se a pokračujeme do baru přes ulici, kde si oba dáváme jeden drink za druhým. Večer ubíhá a my se skvěle bavíme. Je něco po půlnoci, a jelikož jsme oba nalití, auto necháváme stát v ulici a domlouváme se, že dnes přespí u mě. Spal u mě už hodně krát, ale dnes to bude jiné. Hned za dveřmi mě tiskne ke zdi a začíná mě neomaleně líbat a zajíždět pod oblečení.
Nebráním se a naopak mu vycházím vstříc a tlačím ho pozpátku do ložnice, kde ho shazuji na postel a sedám si na něj. Hladí mě a převrací na záda, aby nade mnou převzal kontrolu. Tlačí mě tvrdě k posteli vahou svého těla a svléká mi tričko a podprsenku. I já ho pomalu vysvlékám. Hladí mi prsíčka a sjíždí jazykem pomalu po krku dolů, aby mohl uchopit bradavky mezi rty a pohrát si s nimi. Saje je a moje mušlička je víc a víc mokrá. Sahá po knoflíku od mých džínů a obratně je stahuje dolů a hází vedle postele. Pokračuje v šimrání bradavek, ale jednou rukou už vklouzává pod kalhotky a hraje si s tou mou.

Opatrně do mě zajíždí nejdříve jedním prstem, potom dvěma, nakonec i třemi a zběsile mě prstí. Rty už sjel dolů a začíná mě lízat. Orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat a já vrcholím a křičím. Chvíli jen nehybně ležím a on čeká, protože moc dobře ví, že teď je na řadě on.

Sleduje mě, jak se pomalu zvedám na čtyři a přibližuji se k němu. Rozepínám knoflík jeho kalhot a svlékám vše, co mi ještě stojí v cestě k tomu, abych mu to mohla udělat. Má ho už tvrdého jako kámen, beru do úst a saju až po kořen. Zasténá a chytá mě za vlasy, aby mi mohl pusinku šukat. Přiráží a já jen poslušně držím. Zarazím ho a pomalu mu jeho penis olíznu od kořene až k žaludu. Ještě několikrát zakmitám jazykem a strhává mě na záda a vráží do mě. Dávám mu nohy na ramena tak, aby mohl vnikat hodně hluboko. Vzdychám tak, že sousedi musí šílet, ale ovládat se nedá. Vráží do mě rychle a tvrdě, mění úhly a já znovu vrcholím. Začínám litovat, že jsme tohle nepodnikli už někdy dřív.

Vyklouzne, ale okamžitě mě přehazuje na všechny čtyři a znovu do mě zasouvá svůj úd a pokračuje. Šuká mě ještě pěkně dlouho, než vyvrcholí a sesune se na záda vedle mě. Je zpocený a udýchaný. Prohlíží si mě. Já dělám totéž a koušu si při tom nervózně ret. Ještě dlouho mlčky ležíme, než se nade mě nahne a řekne: „Nevím, proč jsme museli čekat tak dlouho“. Totéž, na co jsem před chvílí myslela i já. Tohle asi není naposledy, co ho mám v posteli.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Neznámé pokušení

Parádní trojka na chatě