in

Okořeňte si sexuální život erotickým prádlem

Máte pocit, že váš sexuální život již není takový, jako býval, a že by vaše hrátky v ložnici potřebovaly oživit? Chcete ohromit svého nového přítele? Pořiďte si netradiční prádlo a nechte volné pole fantazii!

Svůdné krajkové prádlo, sexy obleček nebo některá z novinek mezi erotickým prádlem to je něco, co každý partner ocení a co pozvedne ženino sebevědomí. Manželé i milenci si často přejí vidět svou partnerku jako svůdnou tygřici, a proto to bývají právě oni, kdo ženám svůdné prádlo zakoupí jako intimní dárek.

Proč by žena měla mít erotické prádlo

Erotické spodní prádlo by měla vlastnit každá žena, bez ohledu na stáří nebo postavu. I žena statnější postavy by měla odhodit stud a zdůraznit krásné partie svého těla. Svůdné sexy prádlo není určeno jen mladým a štíhlým dívkám, naopak.

Správně zvolené kousky a střih korzetů, podvazkových pásů, tang a punčoch rozhodně nenechají vašeho partnera v klidu a vy budete působit přímo hříšně. Zrakové dojmy doplněné hmatem, tedy jemným a přitažlivým materiálem, bývají velice vzrušující.

Ve srovnání s klasickým prádlem budou erotické kousky působit kontrastním dojmem a zapůsobí přesně tak, jak byste si přála.

Odhoďte předsudky, osvoboďte smysly

Sebevědomá a sexy žena je něčím, čemu neodolá žádný muž. Nenechte se svazovat předsudky a oblékněte si vhodné erotické prádlo. Smyslné potěšení ve dvou si pak můžete užívat mnohem častěji, chvíle překvapení a vzrušení ovládnou vaše společné chvíle.

Sexy prádlo dokáže zdůraznit přednosti a zakrýt nedostatky každé ženy a navodit tu správnou atmosféru pro chvíle plné vášně. Ideální erotické prádlo dokáže správně rozvášnit jak partnera, tak ženu samotnou. Průhledný i neprůhledný materiál, odvážné střihy doplněné intimním osvětlením poskytnou potěšení i vzrušení.

Vyzkoušejte novinky

Již klasikou mezi erotickým prádlem jsou nejrůznější podprsenky, body, tanga, silonky, korzety, košilky, kostýmky a sexy oblečky. Přesto se stále objevují nové materiály a střihy, které ještě více dráždí smysly a stupňují erotické vzrušení.

Takovou novinkou je např. bodystocking – přitažlivé a svůdné punčochy na celé tělo. Průsvitné, krajkové, v nejrůznějších barvách tvarují ženské tělo a nechávají vyniknout přitažlivým křivkám.
Experimentujte s prádlem, které sice tělo zakrývá, ale současně lehce odhaluje a slibuje sex a vášeň. To vše můžete od erotického prádla očekávat.

Erotické prádlo diskrétně koupíte v doporučeném eshopu Emanuela.cz

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Silniční kontrola s bonusem análního sexu v poutech

Fleshlight Pink Lady