in

Neuvěřitelná příhoda v den 18. narozenin

Tahle neuvěřitelná příhoda mě potkala právě v den 18. narozenin. V tu dobu jsem studoval na gymná-ziu v našem městě a nedá se říct , že bych zrovna překypoval vědomostmi. Spíše naopak jsem byl rád, že jsem na dostatečných a tak mi moji rodiče domluvili doučování u profesorky vysoké školy , která bydlela u nás v paneláku.
Přišla ta chvíle , kdy už jsem u ní přede dveřmi a zvoním. Byl jsem dost otrávený,ale rodičům jsem to slíbil. Ten den jsme měli probírat český jazyk . Dveře se otevřely a na mě koukala žena kolem 40 let v kostýmku a krásně upravená..právě přišla z přednášky na vysoké škole. Pozvala mě dál a posadila mě do křesla. Zatímco si vařila kávu, já ji pozoroval.

Vyčesané vlasy odhalovaly šíji a vypasovaný kabátek nechával jen málo prostoru pro fantazie. Bylo jasné že pod ním jsou pevná prsa a ploché bříško.Sukně po kolena obepínala zadeček a s vysokými podpatky se její nohy zdály nekonečné.Můj penis se „nečekaně“ začal probouzet k životu…najednou se profesorka otočila a zeptala se :

,,Co bys chtěl?“

Byl jsem v šoku a nevěděl co říci , skoro v křeči jsem potichu řekl:

,,Vodu ..prosím..“

Dostal jsem tedy vodu, a začali jsme probírat jazykové kategorie a další jazykové věci. Já si samozřejmě s jazykem v tu chvíli spojoval úplně jiné věci a moje chlouba v tu chvíli už zase stála. Profesorka si toho určitě musela všimnout , ale dělala , že o ničem neví a začala mi provádět pěkné naschvály..upadla jí propiska, tak se pro ní musela ohnout a samozřejmě se při tom pořádně prohýbat a vlnit , nebo šla okolo a otřela se o mě .. situace vyvrcholila , když si halenku polila a sundala si jí.

Bradavky jí stály zrovna tak jako mě ocas a sváděly k sáhnutí si na ně.Vstal jsem a začal jí masírovat prsa i když jsem se bál její reakce. Ona se ale vůbec nebránila, tak jsem ji svlékl i podprsenku a s kozičkami jsem pohupoval , hladil je a jemně tahal za bradavky. Brzy jsem připojil i jazyk a profesorka začala prohýbat záda a jemně vzdychat..otevírala rudou pusinku a olizovala si ji jazykem a slastně přivírala oči..

Hladila mě ve vlasech a mou hlavu si přidržovala u prsou.

Pořád jsem ji osahával a líbal, až i ona mě sundala tričko.Její ruka jezdila od prsou až k pásku a její kozičky se třely o moje tělo..začala líbat můj krk a se mnou mávala euforie. Moje ruce už vklouzly pod její sukni a ohmatával jsem její pevný zadeček v tangách. Sukni jsem ji svlékl a stále jezdil rukou přes celý zadek až k její kundičce , která už byla i přes kalhotky značně vlhká.  Začal jsem tu její nadrženou škebličku masírovat přes kalhotky .

Dráždil jsem její clitoris i dírku a po chvíli se zase vrátil ke kozičkám.Nemohl jsem se nabažit jejího dokonalého těla , pohybů a slastných vzdychů až do chvíle , kdy přestala líbat můj krk a její ruka sklouzla až dolů k mému pásku, aby ho mohla rozepnout..

Druhá část povídky již brzy

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Měla jsem sex ve třech v hospodě ve skladu

Rudá vášeň můj erotický příběh s novým šéfem