in

Nakupování v létě a můj sex pokračování povídky

Klouže po mých nohách a vyhrnuje tak mou sukýnku až nad zadeček, který pevně tiskne a tlačí si mě tak k rozkroku. Pomalu mě zvedá do náručí a nese dovnitř bytu, aniž by mi sundával boty, až do ložnice, kde mě pokládá do velké postele a vahou svého těla mě k ní tlačí, zatímco rukama pokračuje přes bříško až k mým kozičkám.

Chvíli je jen před podprsenku hladí a mačká.

Potom mi přetahuje tílko přes hlavu a jeden po druhém odhrnuje košíčky, aby mi mohl nasát bradavku a druhou mezitím mnout mezi prsti. Otírám se o něj kundičkou a cítím jak je tvrdí. Sahám po jeho pásku a rozepínám ho. Nechává mé stáhnout mu kalhoty a ocitám se na něm obkročmo. Nakláním se k němu a začínám ho líbat. Prorážím si cestu do jeho úst a nepřestávám se o něj třít přes látku našeho spodního prádla svou mokrou lasturkou.

Drží mě pevně za boky a vychází mi pohyby vstříc.

Kloužu rty po jeho těle dolů a cestou mu svlékám tričko a pokračuji až k okraji boxerek, které rychle stahuji a odhazuji, abych ho mohla vzít do úst. Tvrdě ho nasaju až do krku a pohyb několikrát zopakuji. Tlačí mou hlavu dolů, brání mi v pohybu a sám mi ho přiráží do pusinky. Držím a kmitám jazykem, abych ho vydráždila ještě víc.

V tu chvíli mě strhává od sebe, sundává sukýnku a kalhotky najednou a začíná rychle kroužit jazykem mezi mými nožkami. Dráždí už tak dost mokrou kundičku a jemně ji saje. Kmitá jazykem a vrací mi mé předešlé trápení jeho. Zajíždím mu rukama do vlasů a tlačím se mu do pusy ještě víc a tak přitvrzuje a zrychluje. Vrcholím a on nepřestává, místo toho do mě rychlým pohybem vrazí svoji úctyhodnou délku a ve zběsilém tempu mě šuká.

Dává si mé nohy na ramena a mačká mi při tom zadeček a udržuje tempo. Po chvíli se přetáčí a nechává mě nad sebou. Házím si vlasy na záda, aby na mě měl pěkný výhled, a sjíždím po něm ve stejně neúprosném tempu jako on. Chvíli kloužu jen po vršku a chvíli zase pořádně hluboko. Obepínám ho svojí úzkou mušličkou a sleduji, jak si to užívá.

Masíruje mi prsa a přiráží se do mě, co to jen jde.

Zvedá mě ze sebe a stoupá si tak, že mi ho opět zasouvá do pusy. Drží mě za vlasy a přiráží se, dokud se mi nevystříká na jazyk a nenechá mě to všechno polknout. Užívám si to a ještě chvíli vše převaluji na jazyku, než dokonám dílu. Se zaujetím mě sleduje a ještě jednou mě pěkně vylíže, než mě s příslibem něčeho dalšího na někdy příště vysazuje a našeho domu.

První část povídky

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Sex na slepo erotická povídka závěrečná část

Další povídka na pokračování příběh se jmenuje – Sex na slepo