in

Náhlý zvrat v kině končí sexem v sále část první

„Vyber si, na jaký film chceš jít do kina“ ptá se dívka muže. „Chtělo by to nějakou změnu. Co třeba na Líbáš jako bůh. Zítra ve dvě hodiny na Černém mostě.“
V kině. „Dobrý den, mám tu zarezervovaný dva lístky. Poprosil bych někam hodně nahoru“ Dívka si odskočí na toaletu a muž zatím najde místa. Když dívka dorazí ke svému sedadlu a ztlumí se světla v sále. Něžně se k němu přitulí, a jelikož jí reklamy nebaví, rozhlédne se a zjistí, že jsou v sále úplně sami. Poohlédla se muži, který si toho byl taky moc dobře vědom.

Snažil se jí dotýkat konečky prstů. Sem tam jí pohladil po koleni, přes které postupoval, víš a víš, až došel ke stehýnku. Druhou rukou jí pootočil hlavu směrem k sobě a něžně políbil. Dívka svým velkým oddechem naznačila, že může cokoliv. Ruka, která stále spočívala na stehnu, škádlila její lasturku pod sukní a druhá jemně masírovala její krásně tvarované prso.

Nevydržela. Rozepnula muži poklopec, vytáhla jeho tvrdý ztopořený úd, poklekla před ním na zem a svými rty masírovala.

V jeho zrychlujícím dechu poznala, že má pokračovat a stále zrychlovat. Chvilkami, lehce stiskla zuby a jazykem dráždila jeho špičku. Jeho ruce jí nadzvedli obličej, který si přitáhl k sobě. Na nic nečekala. Vyskočila za ním na sedačku, obkročmo se na něj posadila a pomaloučku sklouzávala dolů, až jeho kořenu. Společně vydechli. V pomalém rytmu se pohybovali kyvadlovým pohybem, který postupně zesiloval. Všude v celém kině, bylo cítit jejich vzrušení a vzájemný chtíč dostat víc.

Muž na nic nečekal. Dívku zvedl, přehnul o opěradlo jiné sedačky a prudce pronikl do zadečku. Vykřikla bolestí. Nepřestával. Vzrušovalo ho, že jí přináší bolest a přirážel víc a víc. Už skoro byl, ale dívka se mu vysmekla z náručí a uskočila. Muž jí chtěl chytit, ale zakopl. Dívka využila příležitosti. Vytáhla z kabelky pouta, připoutala ho k nejbližší sedačce a páskem stáhla nohy, aby se nemohl moc hýbat. Pusu mu ucpala svými kalhotky, které přivázala šátkem. Posadila se na něj a dokončila, co prve začala.

Rychlými pohyby s pomocí svých prstů, které dráždily poštěváček a bradavky, se přivedla k nekonečnému orgasmu.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Démon Pardubice prcá Na palubě letadla

Neobyčejný narozeninový striptýz