in

Můj pán z inzerátu BDSM povídka na pokračování

Je večer a já už nevím, jak dál. S přítelem to jednoduše zkrachovalo, a jelikož mi dotoval vysokou i pres veškeré mé snahy uspořit co nejvíc, abych to utáhla sama, se mi vše hroutí. Brouzdání na internetu a hledání časově nenáročné brigády, alespoň za par korun, už ztrácí smysl a dostávám se do situace, kdy mam chuť prodat sama sebe.

Nad tou myšlenkou se pozastavuji. To přece není vůbec špatný nápad. Najdu si nějakého chlápka, s trochou peněz navíc a bude to. Co mu udělá pár korun, které dá holce za to, že mu podrží? Najíždím okamžitě na erotickou inzerci a píšu poptávku. Po vložení telefonního čísla mi do půl hodiny vola hned několik nedůvěryhodných slizounů, až na jednoho, ten mi posílá mail s instrukcemi. „V restauraci v centru na náměstí za hodinu ty a já, box číslo 69, domluvíme se. Zabal si věci na zítřek. Ani o minutu déle!“

Z nějakého důvodu mi jeho odpověď nahání strach. Lezu do sprchy a holím si každé místečko na těle. Nejvíce pozornosti věnuji kundičce, kterou holím do hladka. Oblékám si minišaty a punčochy s krajkou. Krajkové černé prádýlko a baleríny, nemůže odolat, říkám si a ještě ladím poslední detaily na svém zevnějšku.
Nakráčím do luxusní restaurace a muži ve dveřích řeknu vše, co potřebuje a pouští mě dovnitř. Když najdu box, s hlubokým nádechem vcházím do jeho útrob a v tu chvíli zapomínám dýchat. Na sedačce v minimálně osvětleném prostoru sedí velmi sexy muž kolem 35, vysoký ležérně usazeny a luxusně oblečený v tmavých džínách a bílé kosili ohrnuté nad lokty. Na předloktích se mu linou tetovaní a jediné co mě na něm děsí je jeho pohled, který je pevnější než skála a upřeně mě pozoruje.

Zdravím a zdvořile mu podávám ruku. Jen na ni pohlédne a bez odpovědi na pozdrav mi hlavou pokyne, abych usedla. Navlhčí si rty jazykem a při tom mě upřeně sleduje. Jeho pohled mě téměř propaluje a já jsem už teď mokrá a bojím se, že je to na mně znát. Přijde mi to jako hodina, než promluví a představí se s dotazem na mé jméno a věk. Když mu řeknu, že jsem Sandra a je mi čtyři a dvacet, pousměje se a opře se lokty o kolena. Stále po mě klouže očima a já se začínám cítit opravdu nepříjemně.

„Jakou máš představu o penězích a průběhu toho všeho?“ položí mi tu proklatou otázku, na kterou zatím nemám odpověď.
„Do rozpočtu mi chybí pět tisíc měsíčně, co by to obnášelo z vaší strany to nevím.“

Odpovídám, a i když on mně tykal, já zůstávám formální. Nad tím se pousmívá, ale nic neříká. Potom se zvedne a pokyne mi, abych vyšla ven, a vede mě na parkoviště, kde nastupujeme do černé limuzíny s řidičem. Nikam se nerozjíždíme a on mi podává papíry s otázkou, zda mi říká něco svět BDSM. Beze slova přikývnu a koukám na papíry, které mi dal, a mají být smlouvou mezi námi dvěma. Zběžně je pročítám a nabízenou tužkou následně podepisuji, protože co bych nezkusila pro prachy? Limuzína se rozjede a já dostávám svůj první úkol, svléknout se do spodního prádla.
Není to zas tak těžké a mohla jsem něco takového čekat a tak dělám, co řekl. Přetáhnu si šaty přes hlavu a skládám je na sedačku vedle sebe.

Pokračování část dvě čtěte zde

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Můj erotický zážitek sex v autobuse

Démon Pardubice prcá Na palubě letadla