in

Můj erotický zážitek sex v autobuse

Stalo se to asi před měsícem, kdy za mnou jel můj přítel, kterého jsem už docela dlouho neviděla. Sice jsme si volali a psali, každou noc jsem si však představovala, jak ho líbám a hladím po celém těle a to přes telefon ani počítač nejde. Tak tedy čekala jsem na něj ve městě, kam přijel vlakem a okamžik na to už jsme čekali na spoj do malé vesničky, kde bydlím. Zanedlouho jsme už seděli v autobuse až na zadních sedačkách abychom unikli pohledům místních babek a vlezlého řidiče.

Stýskalo se mi miláčku..ani nevíš jak moc

podobné řeči byli po takové době to jediné, co jsme si navzájem říkali a tiskli jsme se na sebe v tom autobusu, jako bychom byli doma. Divoce jsme se líbali, objímali se a lehce osahávali. Já měla sukni a tak netrvalo dlouho a přítel měl ruku pod mou sukní a i v kalhotkách. Poprvé jsem mu ji vytáhla ale, když ji tak znovu vrátil, nechala jsem ho dělat, co chtěl.

Pohrával si s mou kundičkou, masíroval clitoris a hned už byl prsty zase ve škebličce, aby ji mohl lehce roztahovat a dráždit.

Nohy jsem měla doširoka roztažené a nechávala se laskat, zároveň jsem pevně tiskla a opracovávala jeho pevně postavený nástroj. Ke klínu jsem si tiskla jeho ruku a přirážela s ní jako o život a oba jsme vzdychali..najednou mě Petr překlopil , že jsem seděla na jeho klíně. Chvilku jsem zaváhala, ale hned na to jsem směle nasedla na jeho pevný nástroj.

Ten úžasný pocit když se moje kundička rozevírala a pouštěla do sebe pulzujícího návštěvníka byl úžasný. Já jsem rajtovala na jeho klíně, zatímco jeho jedna ruka masírovala můj klitoris a druhá mě lehce tahala za bradavky.

Šťávička ze mě tekla a všetečná ručka dokončila dílo. Jen tak tak jsem nevykřikla, když jsem dosáhla svého vrcholu. Obratně jsem slezla z přítele a jeho ocas vzala do ruky a do pusinky. Od kořene jsem se jazykem dostala až ke špičce, kde jsem všetečně jezdila a masírovala žalud. Druhou rukou jsem ho zatím hladila po bříšku a na stehnech.

On mě zatím prsty roztahoval kundičku , jednou rukou si jí Držel jemně roztaženou a prstem druhé ruky si pohrával úplně uvnitř..byla jsem jako v transu, najednou mě překlopil na sedačky že jsem ležela na zádech a vystříkal se mi na bříško.

Bylo to úžasné vidět jak z něj tryská proud a rozlévá se mi na bříško.

Teď už jsme ale rychle hledali kapesníčky abychom se mohli otřít a obléci, protože už jsme se blížili k naší zastávce a posteli, kde jsme ještě měli v plánu pokračovat.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Moc dlouhá pracovní doba sex v práci

Můj pán z inzerátu BDSM povídka na pokračování