in

Mikulášská nadílka pokracování příběhu

„Halo Vanesso, jsi doma?“ ozvalo se z předsíně. „Nezvedala jsi mi telefon a měla jsem o tebe strach. Ještě, že mám náhradní klíče“ Otevřela dveře do ložnice a oněměla údivem. Před sebou uviděla dvě nahá, zpocená těla, jak se oddávají nekonečným neřestnostem. Když dívku zahlédli, lekli se. „Jé promiňte. Já radši zase půjdu. Nenechte se rušit.“ Otočila se a kráčela pryč. Vanessa vyskočila a běžela za kamarádkou.

Počkej vykřikla za ní a doběhla jí. Netušící kamarádku Vanessa políbila a čekala, co udělá. Podívala se na ní a nechápavě na ní zírala.

Nedokázala si srovnat v hlavě, co se právě stalo. Po chvilce se usmála. Shodila se sebe kabátek a políbila svou kamarádku. Nejdříve nejistě a pomaloučku. Zjišťovala totiž, jestli to myslí vážně. Až po chvilce se zuřivě líbali. Jazyky se proplétali, obtáčeli si špičky jazyka a přejížděli si přes rty, do kterých se chvilkami i kousaly. Kamarádka Vanesse rukou zajela do její lasturky. Byla stále vlhká. Poklekla před ní a jazykem slízla poslední kapičky Richardova sperma.

Vanessa zavedla kamarádku do ložnice, kde stále čekal nadržený Richard. Přiblížil se k dívce a spolu s Vanessou jí svlékli zbytek oblečení. Richard objal dlaněmi její ňadra a Vanessa svými prstíky vnikala do její lasturky. Společně se všichni přesunuli na postel. Richard se položil na záda.

Kamarádka dosedla až ke kořenu jeho penisu svojí mušličkou a Vanessa se obkročmo posadila nad jeho ústa. Vibrátorem vnikal do její lasturky a prsty spolu s jazykem dráždili její zadeček. Kamarádka se houpavými pohyby uspokojovala na jeho údu až do úplného, současného vyvrcholení.

„Teď jsem na řadě já“ řekl Richard. Zvedl se a položil Vanessu na bříško. Lehce si poklekla a Richard svým ztopořeným údem vnikl do jejího zadečku. Kamarádka si lehla pod ní a jazyky si navzájem dráždily poštěváčky. Vanessa se neudržela a kolíkem dráždila kamarádce zadeček i ze vnitř.

Dívky cítili, že brzy přijde Richardovo vyvrcholení. Poklekly před něj a při pohledu na ty dvě, Richard během krátké doby vyvrcholil do jejich úst. Celí vyčerpaní si jen tak lehli na postel a brzy na to usnuli vyčerpáním.

Když se ráno Vanessa probudila, byla v posteli sama. Šla se umýt do koupelny, kde se oddávali dalšímu nepřetržitému sexu kamarádka s Richardem. Chvilku je jen tak pozorovala. Její lasturka už byla celá vlhká. Jen jít k nim a přidat se. Ale moc dobře věděla, že musí pro dcerku do Krkonoš. Nechala je tam spolu a řekla jim „než se vrátím, ať jste pryč jedu pro dceru.“ Ani nepostřehli, že tam vůbec stojí, natož, že jim něco říká. Vanessa odjela, a když se vrátila s dcerkou domů, byt byl prázdný.

První část povídky  zde

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Párové stanování hromadné šukání na pionýrském táboře

Pokračování povídky večerní a ranní překvapení