in

Měla jsem sex ve třech v hospodě ve skladu

Vždycky večer si v hlavě promítám ty úžasné chvíle s muži. Nevím, jestli si dokážu vybrat pokaždé tak skvělého milence, nebo prostě nepatřím mezi ty ženy, které mají problém s dosažením orgasmu, ale rozhodně si sex dokážu užít plnými doušky.

Někdy ho usrkávám jako horkou kávu, pak si spálím jazyk, ale nakonec to přece jenom je úžasné kafe.

Nebo ho do sebe naklopím jako pořádně vychlazený půllitr piva, přesně tak, jako před pár dny u vody.

Měli jsme s pár kamarády výlet na kolech a skončili jsme v hospůdce u nějakého většího rybníku, který byl v ten den díky nádherně slunnému počasí naprosto v obležení polonahých lidí. Jen co jsme si sedli, přinesl nám takový roztomilý mladík každému po půllitru a do nás všech pivo zmizelo s neuvěřitelnou rychlostí. Po pár minutách k nám šel onen mladík, jmenoval se Martin, jak jsme se později dozvěděli, s tácem plným onoho lahodného moku.

Při druhém pivě jsem se s mým velmi blízkým kamarádem Pavlem vsadila – „Určitě to vypiju dřív jak ty, hm?“ Mrkla jsem na něj a pustila se do toho s takovou vervou, až jsem si nos namočila do pěny. „Zpomal, zpomal!“ Kopl mě Pavel pod stolem do nohy, nezahálel a klopil do sebe pivo astronomickou rychlostí. Já jsem se v něm začala skoro topit a pár kapek mi steklo po bradě.

Nakonec náš pivní závod vyhrál Pavel i když začal později.

Bylo to úžasně načaté odpoledne a nikomu z naší party se nechtělo domů. A to ještě dvakrát tolik, když jsme se dozvěděli, že zde bude Retro párty. Lída a Honza ale nakonec stejně nasedli na kola a slimáčím tempem se vydali domů. Měli ještě nějaké svoje plány. Já, Pavel a Tereza jsme zůstali u stolu.
Párty byla v plném proudu, všichni jsme se náramně bavili, dokonce jsme s Terezou roztancovaly parket. Nikdo jiný se k tomu totiž dlouho neměl. Terka se mi potom ztratila a přidal se ke mně onen mladinký číšník Martin. Netrvalo to dlouho, pár letmých dotyků a šla jsem s ním poslušně jako ovečka k baru. Už jsem měla docela vypito a cestou přes parket jsem zahlédla zadumaný pohled Pavla.

Chytla jsem Martina za ruku, on položil tác na bar, já se ještě ohlédla na Pavla a najednou jsem se ocitla a Marinem v nějakém skladu. Opřel mě o regál a začal mě vášnivě líbat. Doslova ze mě strhal oblečení, já jsem mu z jeho kalhot taky pomohla.

Ještě než ho do mě stačil strčit se rozlétly dveře a vpadl k nám dost opilý Pavel. Nějak jsem si z toho nic nedělala a z legrace jsem mu nabídla ať se přidá. Dveře se zavřely a my se opět ocitli ve tmě.

Z venku šla slyšet muzika, Martin do mě vjel svým velkým ptákem ve stoje a pořádně a náhle mi nějaké další ruce začaly hladit prsa. Byl tu i Pavel, líbal mě a já se mohla zbláznit vzrušením. Pavel mě na svůj nástroj nabral zezadu a já se ocitla v úžasném sendviči a na mě si pochutnávali dva úžasní chlapi.

V tu chvíli jsem si sex vychutnávala jako to pivo, které do mě před chvíli teklo proudem.

Bylo to úžasné.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pokračování povídky roztoužená dovolená

Neuvěřitelná příhoda v den 18. narozenin