in

Měla jsem sex na toaletě ráda vpomínám

Jak už to bývá, lidé chodí po škole do dalších škol, kde poznávají nový lidé, aby se poznali i jinak než sedíc ve třídě, uspořádají se srazy, kde to taky občas nedopadá dobře. Spousta alkoholu, nadržených poznámek a nečekaných překvapení. „Tak lidi zítra v 17:00 máme rezervovaný stůl. Na jméno, vysokoškoláci. Sejdeme se před hospodou.“ Všichni s tím návrhem souhlasili a Pieper nezbývá nic jiného než vymyslet nějaký sexy hadříky na sebe. Namalovat si svůdné kočičí oči a rtěnkou obtáhnou své svůdné rty. Celá netrpělivá, stepuje před hospodou už dobrých 15 minut. Vyhlíží svůj nový, třídní objekt i zbytek celé třídy. Konečně jsou všichni pohromadě, v kročí do salónku, který mají zarezervovaný a ihned si objednají. Dívky vínko a kluci pivo.

Dívky jsou v hloučku u sebe a štěbetají o svých zážitcích v sexu. Když to zaslechnou kluci, nenápadně, ale rychle se přisunou k nim. A tam se to stalo. Leo nenápadně pohladil Pieper po ruce. Ucítila lehké mrazení v těle. Ucítila, že ho chce. Po nějakém tom pivě byla předci jen povolnější a řekla „ Leo, musím jít na záchod, pojď se mnou.“ Všichni ostatní spolužáci se na sebe podívali a po chvíli usoudili, že je to dobrý žert a budou stopovat, jak dlouho tam budou spolu.

Na toaletě, ho Pieper nechala za dveřmi, s myšlenkou, že odejde, ale když otevřela, stál tam a nečekal na ni. Chtěla být statečná, protože moc dobře věděla, že na ni doma čeká její přítel. Touha byla silnější. Všude bylo cítit jejich vzrušení. Zčervenala. Když jí do ucha zašeptal „ chci tě.“ Vrhla se na něj a zuřivě ho políbila. Rukou jí vjel do vlasů a polibek vrátil. Zamkla dveře, což dalo podmět, aby nepřestával. Dívka poklekla na zem, rozepnula mu poklopec a vyndala jeho ztopořený úd. Dlaněmi třela o jeho penis, jazykem kroužila a škádlila špičku. Podle jeho vzdychání a proseb ať nepřestává, zrychlovala a dál dráždila jeho chloubu, až její ústa zaplnila jeho šťáva. Chtěl víc. Zvedl dívku ze země, opřel o dveře, vyhrnul sukni, stáhl kalhotky a pronikl do ní. Zasténala. Společně se oddávali své touze sexu.

Opřel dívku o umyvadlo a přirážel do ní víc a hlouběji. Cítila v sobě celý jeho penis. „Nepřestávej, ještě chvilku“ žadonila. Rukama zajela pod jeho tričko a zaryla se do jeho zad svými ostrými nehty. „Au“ vykřikl. Vzteky jí sundal z umyvadla, otočil, opřel o umyvadlo a zasunul úd do jejího zadečku, po tichounce, vykřikla „přirážej, potrestej mě“. Při každém jeho zásunu zasténala. Jeho ruce krouživě masírovali její prsa, až jedna ruka spadla na její mušličku, kde dráždil její klitoris. Vydechli a oba vyvrcholili současně. Ještě svým jazykem slízal její i svoji konečnou slast, po očku se tajně na sebe dívali a oblékli se.

Vyšli ven, kde na ně tupě zírali všichni spolužáci. „No teda vám to, ale trvalo“ Usmáli se a vůbec je nenapadlo, že by spolu mohli prožívat slast opojení.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Měla jsem na diskotéce sex na záchodě bylo to fajn

Moc dlouhá pracovní doba sex v práci