in

Měla jsem na diskotéce sex na záchodě bylo to fajn

Každý se rád baví a já nejsem výjimka, takže jsem vyrazila s partou přátel na diskotéku, kde jsme to měli v plánu pěkně rozjet. Kolem jedenácté jsme dorazili na místo a bylo už pořádně plno, koupili jsme si všichni pivo na kuráž a šli tančit. S holkami jsme se kroutily do rytmu a v napasovaných džínech jsme tak dráždili spoustu mužů okolo a také hromadu závistivých nanynek.

Všichni byli skvěle naladění a tak netrvalo dlouho a přidávali se k nám cizí muži, kteří nás zezadu chytali za boky a mi se mohli kroutit kolem nich jako kurvičky. Chvíli jsem tančila s jedním dost odvážným. Pevně mě drže za prdelku a čelem mě k sobě tiskl. Jako jeden z mála uměl tančit a držel se mnou tempo a tak jsem se tiskla také a pěkně to rozjížděla.

Po několika písničkách mě pozval na něco k pití, dala jsem si jen limču, abych pak nevyváděla kraviny, i tak jsem dost divoká a některé z přítomných slečen mě probodávají pohledem. On pil pivo a docela dost se mi líbil, asi si potom řeknu o číslo, když to neudělá on. Bavili jsme se o tom, kde pracuje, jestli sem chodí často a tak podobně. Potom, mě pozval ven a nabídl mi cigaretu, kterou jsem celkem s potěšením přijala.

Sedli jsme si na schody a já se začala klepat zimou, protože jsem vyběhla v listopadu ven pouze v tílku a docela zpocená. Přitiskl mě k sobě a dodal, že mě rád zahřeju a zasunul mi své teplé ruce pod tričko a hladil mě přes záda a bříško. Bylo to příjemné, obzvlášť když prsty lehce zajel i pod hranici břicha.

Dokouřili jsme a tak jsme šli spět dovnitř, ale on nešel na parket.

Vedl mě směrem k pánským záchodům.

Bylo mi jasné, o co mu jde a určitým způsobem jsem tam chtěla jít a tak jsem se nenechala pobízet dlouho. Zamkl za námi v jedné z kabinek a přitiskl mě na její stěnu. Vrátil ruce pod tílko a tentokrát vyjel až na horu a tiskl mi bradavky. Já mu zatím rozepnula pásek a stáhla boxerky, abych mohla masírovat jeho ptáka a, že neměl malý penis. Tiskla jsem ho v ruce a klouzala jsem po něm nahoru a dolu. On už se jednou rukou také začínal dostávat pod mé kalhotky a dráždil mě mezi pysky a zajížděl prsty do dírky. Sundal mi kalhoty a kalhotky, hodil je vedle a mě chytil do náručí a znovu mě opřel tak, aby do mě mohl zasunout.

Něžně do mě zajel a několikrát ten pohyb zopakoval. Klouzal v mojí mokré mušličce a já jen čekala, kdy vyvrcholím, protože se ve mně hromadila spousta vzrušení. Vrážel do mě a já mu zatínala nehty do zad a slabě vzdychala. Zrychlil a já vyvrcholila a on mě následoval hned, jak ho ze mě vytáhl a postříkal mi bříško.

Stékalo to dolu a on to lehce rozetřel po mé lasturce a pak to všechno setřel, pomohl mi obléknout a jako by nic, jsme se zase vrátili mezi ostatní.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Letní vášeň 18 let brigáda v cizině a tvrdý sex mám ji nadranc

Měla jsem sex na toaletě ráda vpomínám