in

Letní vášeň 18 let brigáda v cizině a tvrdý sex mám ji nadranc

Lence bylo čerstvých osmnáct let, když dostala poukaz na prázdninový kemp v Portugalsku. O necelý měsíc později již stála na letišti a vyhlížela své číslo letu. Když vzrušeně nastoupila na palubu letadla, zhluboka si oddychla a pohodlně se opřela do sedadla. Letadlo se teprve naplňovalo, a tak se zvědavě rozhlížela po palubě, který z cestujících si k ní přisedne. K jejímu sedadlu se stále nikdo nepřibližoval, a tak otevřela časopis a začala v něm listovat. „Slečno?“ Ozval se hlas nad její hlavou.

„Mohu Vás poprosit? Sedím u okénka.“

Zvedla hlavu a podívala se, s kým má tu čest. Nad ní stál vypracovaný mladý muž, možná o něco starší než Lenka, s delšími hnědými vlasy a bílým úsměvem.

„Jistě.“ Opáčila, a nechala ho projít.

Během cesty se Lenka o mladíkovi dozvěděla, že se jmenuje Patrik, a také to, že směřují nejen stejným směrem, ale také do stejného letoviska. Když jí při loučení na letišti vlepil pusu na tvář, její fantazie se rozběhla naplno.

O pár dní později se znovu potkali na pláži před hotelem, ve kterém bydleli. Jeho kůže dostala zlatavý nádech a přímo sváděla k hříchu. Domluvili se na večerní procházce a polibkem se rozloučili.

Čas do schůzky se Lenka rozhodla využít tím nejpříjemnějším způsobem.

V koupelně zapálila svíčky.

Rozvoněla vonné tyčinky.

A nechala na sebe spadávat kapky horké vody, které si vychutnávaly její tělo. Dotýkaly se ho, sjížděly po něm a dostávaly se na místa, kde si Lenka představovala Patrika.

Začala se hladit. Tak, jak to měla ráda, a jak jí to maximálně vzrušovalo.

Dotýkala se sama sebe na prsou. Dráždila si bradavky a slastně přitom vzdychala. Přejížděla rukou po svém nahém, mokrém těle a směřovala stále níž. Kapky vody na ní dopadaly tak, že jí to vzrušovalo k nepříčetnosti. Sjela prsty až dolů ke své jeskyňce a začala se dráždit. Sténala a prsty se dotýkala poštěváčku, až přímo vybuchovala slastí.

Představovala si přitom přítomnost Patrika ve sprše. Jak se na ní dívá… Jeho ruce na svých prsou, jak je dráždí a vzrušivě se jich dotýká, masíruje je a letmo přejíždí po jejích bradavkách. Představovala si, jak ji dráždí jazykem. Saje, líbá a vášnivě si vychutnává její dva vrcholky, které ji způsobovaly tolik vzrušení. Neubránila se představě, že má u sebe ve sprše zcela nahého muže, který se vzrušuje jen pohledem na její nahé, mokré tělo. Jeho chlouba roste a nabírá obrovských rozměrů. Cuká sebou a jen těžko odolává proniknutí do její jeskyňky.

Svádí jí a procítěně si jí vychutnává. Vzrušuje ji čím dál víc, kdy každým dotykem vlhne a touží po jeho chloubě.

Naplno cítí jeho přítomnost ve sprše, představovala si, jak si před něho kleká a bere jeho ztopořený úd do rukou. Pohrává si s ním. Přejíždí prstem po žaludu a zase zpět, zase a znovu a ještě… Dotýká se jeho vrcholku slasti jazykem a vychutnává si jeho vzdechy. Bere jeho úd do pusy a saje, až se vzrušením rozplývá. Dotýká se jeho varlat a jemně zajíždí až tam, kde ho to maximálně dráždí…

„Lenko?“ Ozvalo se najednou od dveří koupelny, což jí přivedlo zpět do reality. Rychle se zamotala do sprchového pláště a vykoukla ven. Ten hlas přece už někde slyšela…

Jakmile spatřila Patrikův obličej, celá se začervenala. Ještě před chvíli byl v jejích fantaziích.

„Nepřišla si, tak jsem nevěděl, jestli se něco nestalo.“

„Oh, jsi hodný. Trochu jsem se zapomněla… Když už jsi tu a já stále ještě nahá ve sprše, nechtěl bys mi umýt záda?“

Zeptala se s tajemným úsměvem a již jen koutkem oka zahlédla jeho zvedající se poklopec.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Láska za peníze

Měla jsem na diskotéce sex na záchodě bylo to fajn