in

Láska za peníze

Byl krásný, slunečný, letní den. Měla jsem dobrou náladu a chtěla jsem se jít projít po městě. Třeba tam potkám nějakého bohatého fešáka, co si mě bude vydržovat. Učesala jsem se, výrazně nalíčila, vzala si krátkou sukýnku, tričko na ramínka s velkým výstřihem, ze kterého mi vykukovaly mé pěkně tvarované, velké kozičky. A samozřejmě jsem nezapomněla na boty s vysokým, jehlovým podpatkem. Jediné, na co jsem zapomněla, byly kalhotky. Ale bylo teploučko, takže zima mi nebude. Vypadala jsem trošku jako kurvička, ale cítila jsem se dobře a sebevědomě.

Vyjdu ven, procházím se a cítím, jak mi všichni muži koukají do výstřihu a otáčejí se za mnou, pozorují mojí prdelku a všichni by si přáli mě pěkně ošoustat. Užívala jsem si to. Na všechny ty chlapíky jsem házela svůdné pohledy.

Z bot mě bolely trochu nohy a tak jsem si sedla na lavičku. Dala jsem si nožku přes nožku, a jelikož byla sukýnka kraťoučká, tak mi trochu čouhala prcinka. Narovnala jsem se a vypla svou hruď. Všimla jsem si, že za mnou kráčí nějaký muž. Věk kolem 60, v obleku, trochu šedivý, ale štramák. Vypadal, že má hodně peněz. Usmívala jsem se na něj. Když byl u mě, tak jsem si všimla, že má na kalhotách bouli. Hmm, ještě jsem oblečená a on už je vzrušený. Naklonil se ke mně a pošeptal mi do ucha: „Chci tě ošukat. Tady a hned. Dám ti peníze. 5000 Kč.“ Věděla jsem, co mám dělat. Chytla jsem ho za kravatu, přitáhla ho k sobě a řekla mu:

Za ty peníze mi můžeš zprznit všechny dírky.

Pousmál se, sundal si sako, rozepnul si košili a kravatou mi svázal ruce za zády.

Poté si rozepnul poklopec, byla jsem příjemně překvapená z toho, co jsem uviděla. Tvrdý a velký čůráček. Už jsem se dokonce těšila, až mi ho strčí do pičinky. Toho tvrďocha mi nejprve strčil do pusinky, z trička mi vytáhl kozenky. Přirážel rychle a hluboko do mojí pusinky a při tom si hrál s mými prsíčky. Hladil je a mačkal. Někdy mi je stiskl tak pevně, až mě to trochu zabolelo. Ale příjemně zabolelo. Z pusinky mi ho vytáhl a já mu ho pak jazýčkem olízla od kořene až po žalud. Poté jsem ještě chviličku jazýčkem kmitala kolem jeho žaludu.

Pak mi vyhrnul sukni, poklekl k mojí kundičce, přivoněl k ní a začal ji lízat, potom mi tam vložil i prstíčky. Prstil mě a lízal tak vášnivě, že jsem nejen tekla, ale doslova jsem vystřikovala svoji šťávičku. Byla jsem tak nažhavená a tak moc se mi to líbilo, že jsem se neudržela a křičela jsem blahem.

Všimla jsem, si, že poutáme velkou pozornost. Kolem nás se vytvořil hlouček mužů, kteří masturbovali a ukájeli se nad mým bujným poprsím. Řekla jsem jim, že za menší poplatek můžou přijít a strčit mi ho do pusinky. Okamžitě se ke mně přiřítilo stádo mužů, házeli po mně bankovkami a jejich údy se střídaly v mé pusince. Můj neznámý je po chvilce okřikl: „ A dost!! Ta je jen má.“ Všichni odběhli dál, ale pokračovali v masturbaci.

Po tom, co mě můj neznámý pořádně vylízal a vyprstil, tak mi toho svého klacka strčil do mé prcinky. Nohy jsem mu dala na ramena a on mohl pohodlně přirážet do mojí kundičky. Šukal mě pěkně tvrdě a hluboko. Byla jsem slastí omámená. Svým čůráčkem kmital rychle a vyvolal mi mokrý orgasmus, svou šťávičkou jsem mu potřísnila jeho košili, mu to ale nevadilo, vzrušilo ho to ještě víc.

Chvilku ještě přirážel, já sténala a vzdychala. Poté ho ze mě vytáhl, chvilku si ho pohonil a postříkal mi bříško a kozičky. Já jsem si pak sperma rozetřela po celém tělíčku a slízala ho ze svých koziček. On se zapnul, vytáhl ze saka pět tisícovek a hodil je po mně. Naklonil se ke mně a zašeptal mi do ucha: „Jsi dobrá pichna.“ Odešel.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

GangBang příběh servírky ze strip baru část první

Svatební veselí