in

Hrátky trochu jinak první lesbické milování

Bylo léto a já měla zrovna dovolenou, když mi napsala kámoška, zda nezajdeme na kafe. Proč by ne, neměla jsem nic, co bych ten den potřebovala udělat, tak jsme se domluvily, že se zastaví a uděláme si společně fajn večer a po dlouhé době přespí. Připravila jsem jednohubky, a když pozdě odpoledne dorazila, uvařila jsem kafe a u filmů jsme vše zbaštily a dlouho jsme povídaly.

Říkala mi novinky, že byla s přítelem na dovče a jak si tam spolu užívali. Že si to rozdali v moři a bylo to něco. Nakonec jsme sklouzly až k podrobnostem a vyprávěla mi jaké to je v moři udělat. Obě jsme se osprchovaly a společně zalezly do postele s popcornem a řešily další pikantnosti. Lenka je dost otevřená, takže jsem se dozvěděla ještě spoustu z toho, co spolu dělali na pláži a v autě a tak podobně.

Ukazovala mi své nové tetování, které si nechala udělat. Táhlo se jí od třísla až pod prsa. Má moc hezkou postavu, takže se jím může chlubit na potkání. Najednou se ke mně přitiskla a zašeptala mi do ucha návrh, že by to chtěla zkusit s holkou a že nikoho nezná tak dlouho jako mě, tak kdybych chtěla, můžeme to zkusit spolu. Docela mě překvapila, ale v duchu jsem si říkala, proč vlastně ne, také jsem si vždy představovala jaké je mazlit se s holkou, tak jsem přikývla a nechala ji, aby začala.

Nejdřív jsme se něžně líbali a je tak po sobě klouzaly rukama přes oblečení. Byla odvážná a zajela mi pod triko a dráždila bradavky. Pomalu jsme se navzájem svlékali a za chvíli jsme obě byly už pěkně nadržené. Dýchala mi hlasitě do ucha a kundičkou se mi třela o stehno, na kterém zanechávala mokré linie, jak moc byla mokrá.

Sjela jsem k ní rukou a začala si pohrávat s jejími pysky a zasouvat ji do mušličky prsty, Mačkala mi kozičky a já pomalu sjížděla rty až do jejího klína, kde jsem jí jemně sála. Přidržovala mě za vlasy a já jí zajížděla jazykem do dírky a zuřivě jím kroužila. Prohýbala se v zádech a nekontrolovatelně křičela, ať nepřestávám, že už bude. Kmitala jsem špičkou a přivedla jí k dlouhému orgasmu, po kterém jsem jí ještě dlouze líbala celé tělo. Když si užila své vyvrcholení, vylízala mou mušličku dlouze i ona, udělala jsem se mokře a má šťávička byla všude.

Za večer jsme to celé ještě několikrát zopakovali. Řeknu vám, že jsem v životě nebyla tak uspokojená, jako právě s ní.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ukojení nervozity ve výtahu šukání na plno

Rychlovka v práci povídka ze života