in

Hodina touhy

Když se setkali naposledy, atmosféra byla provoněná chtíčem. Uplynulé dva dny byly ve znamení probouzení lásky a vášně.
Dnes přicházela na řadu touha. Vzal ji do náručí, a něžně ji přenesl do hedvábného povlečení. Měla na sobě jen sametově jemnou košilku, které se rozvazovala pomocí provázků na straně. Vychutnával si hebkost jejího těla. Položil ji na polštář do svého teplého objetí, své rty přitiskl k jejím a vášnivě ji začal líbat. Dravé a chtivé polibky střídaly pomalé líbání na jejích tak jemných rtech… Cítil její nádhernou vůni, které se již nemusel bránit. Díval se do jejích krásných očí a svět se s ním propadal. Jemně poodhrnul její sametovou košilku, aby ji mohl políbit na klíční kost. Roztávala pod jeho doteky, líbilo se jí cítit teplo jeho těla.

Konečně se mohla dotýkat jeho horké kůže a cítit jej u sebe. Využívala jeho přítomnosti a svíjela se pod jeho doteky. Líbal jí, laskal její kůži a neustále sjížděl níž a níž.
Všude kolem nich hořely svíčky, hrála tichá hudba, a oni dva si vychutnávali chvíle ve dvou.
Byl stále víc vzrušený, jeho penis pulzoval touhou a chtíčem…
Vzrušovaly ho její doteky, její jemné přejíždění prsty po jeho těle. Prohýbal se, a vychutnával si teplo jejího těla. Tolik po ní toužil, po dvou dnech, a dvou nocích téměř neznatených, ovšem neuvěřitelně dráždivých dotyků.

Položila se vedle něho, a sklouzla k jeho rozkroku.

Když vzala jeho penis do ruky a dotkla se ho špičkou jazyka, téměř přestával dýchat. Jazykem přejela po žaludu jeho penisu. Potom jej polaskala po jeho obvodu, až sklouzla úplně dolů ke kořenu. Dotýkala se jeho varlat, čímž mu způsobovala chvění u páteře, které proudilo do každého kousku jeho těla. Líbala jeho penis, dotýkala se do tak něžně, a přitom dráždivě! Její jazýček byl tak jemný, provokativní a… neuvěřitelně vyzývavý!
Nevydržel to.

Dostal se blíže jejímu rozkroku, penisem se dotkl jejího mokrého lůna, a přitlačil. Z půlky se dostal do tepla jejího těla, ale ona byla rychlejší než on, a z jeho sevření vyklouzla. Ještě chvíli ho chtěla mít u sebe. Cítit jeho blízkost, a pulzující úd, který nevýslovně toužil po jejím teple. Netrvalo dlouho, kdy se dotýkala jeho penisu a stále jej zasouvala do svého lůna, aby si tak přivodila silnější pocit vzrušení, až vybuchl.
Do jeho těla jakoby udeřil blesk. Najednou byl ta tam ten hodný učitel lásky.

Teď ji chtěl cítit na sobě, a bylo mu jedno, za jakou cenu. Nadzvedl ji, a posadil jí na sebe, aby tak měl nádherný výhled na její odhalené, pevné tělo, její krásná, pevná prsa a dokonale tvarované boky. Miloval ji celým svým tělem, až do úplného vysílení.
Vychutnával si každý její pohyb, kdy se stahovala, a obepínala v sobě jeho penis. Vnímal její doteky, touhu a přání. Miloval ji tak, že byli jako jedno tělo a jedna duše, a nic jiného neexistovalo.

Tu noc opravdu ne…

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Hodina Lásky dvou hodinové lízání mušličky

Hodina vášně učila jsem se sex se starším mužem