in

GangBang příběh servírky ze strip baru část první

Bylo něco po páté, když jsem se nalíčená a vyzývavě oblečená v rudých šatečkách a v lodičkách stejné barvy vydávala do práce. Už několik let pracuji jako servírka ve strip baru a tato práce mě moc bavila. Vždycky jsem se ráda ukazovala a v barech tohoto typu, ač tam byla spousta tanečnic u tyče a podobné dívky, měla jsem mužskou pozornost zaručenou. Už několikrát se mi dostalo i neslušných návrhů od zákazníků a já jen čekala na ten správný povel, abych řekla ano a šla ukojit sebe, tak i protějšek.

Směna probíhala jako pokaždé a nespočet mužů bloudilo po mých dlouhých nohách až k zadečku, který jen tak tak nevykukoval zpod minišatů, které neměly ramínka, a moje trojky kozičky se pnuly přes tenkou látku ven natolik, že bez podprsenky byli vidět i bradavky. Několik mužů se mě i dotklo a já se nebránila, protože se mi to jednoduše líbilo. V baru jsme měli i místo, kde se muži scházeli a nad jednou jedinou dívkou, která jim tančila, si tam mrskali svoje péra a ve výsledku buď jejich sperma spolykala, nebo se jím nechala postříkat všude možně. V této místnosti jsem obsluhovala nejradši, protože i já byla někdy ta, na kterou se se svým ptákem v ruce s chutí dívali, když jsem se k nim nakláněla s pitím.

Jako pokaždé jsem se tam tedy vydala a záměrně jsem si vyhrnula šaty ještě o něco víš, takže když jsem se otočila k pánům zády a ohnula se, vykukoval zadeček ven a jelikož jsem neměla kalhotky, v ten moment jsem ucítila na mušličce nenechavé prsty jednoho z mužů. Když ostatní viděli, že se nebráním a dokonce se mi to líbí, přidali se. Stáhli mi látku pod prsa a ty se pěkně zhoupli hned jednomu muži k obličeji. Ten chytl jednu bradavku do pusy a druhou mačkal v ruce. V kundičce a v análku jsem cítila tlak, jak se mi tam snažili zasouvat prsty. Dívka, která do teď tančila u tyče úplně nahá, se na můj vyzývavý pohled položila na stolek přede mnou a já jí lízala její mokrou broskvičku.

První odvážlivec mi zasunul nevybíravě ocas do prdelky a já hlasitě zavzdychala, když začal zuřivě přirážet. Po několika zuřivých přírazech mi análek vystříkal a já cítila sperma vytékat všem a roztírala jsem si ho rukou po kundičce. Vystřídal ho hned další a další až se takhle udělali všichni. Sperma jsem měla naprosto všude, a když se mi do pusinky mokře udělala i dívka, které jsem lízala dírku, byla to slast.

Když bylo po všem, zaklepal mi na rameno jeden muž. Zcela oblečený a jak jsem si všimla, asi teprve přišel. Jeho slova zněla „Nechtěla bys mě a mým kámošům dělat společnost u mě v domě, maličká?“ Jediné na co jsem se zmohla po vyšukání všech dírek, bylo přikývnutí. Oblékla jsem se a následovala ho do auta.

Co myslíš?

1 point
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pohádka pro dospělé se sexem na záver část první

Láska za peníze