in

Eroticky pribeh neznámá ze sauny: Pokukování

Tohle je eroticky pribeh mého kamaráda Martina, který rád navštěvuje saunu. Tohle se mu stalo při jedné z jeho posledních návštěv.
Jedno podzimní odpoledne si řekl, že skočí do sauny, než se jeho přítelkyně vrátí z práce. V šatně ze sebe všechno shodil a kolem pasu si uvázal ručník. Bylo vidět, že tráví mnoho hodin v posilovně. Podíval se na sebe do zrcadla a pak vstoupil do hlavních prostor sauny. Sedl si na nejbližší volné místo na lavici. Bylo tam celkem prázdno. Martin se opřel a snažil se relaxovat se zavřenýma očima. Něco mu však nedalo a zatím na svém tabletu přečetl vzkazy na erotické seznamce amatéřioptimalizované pro mobilní telefony

Eroticky pribeh

Otevřel oči, aby se zorientoval, když v tu chvíli se jeho zrak střetl s pohledem dívčiny, která seděla opodál. Vyzývavě se na něj uculovala. Teprve teď si všiml, že je to pořádná kočka s pěkným poprsím, přesně podle jeho gusta. Sledoval, jak si jemně otírá orosené čelo a pak, když se na něj znovu podívala, si přejela jazýčkem přes horní ret. To byl jasný signál, říkal si Martin.
Během několika chvilek se laškující kráska zvedla a zamířila si to pryč z místnosti. Na pár vteřin se u Martina zastavila, sklonila se k němu a něco mu pošeptala do ucha. Tak jemně a tak něžně, že to nikdo jiný nemohl slyšet. Pak se zlehka vytratila a zavřené dveře skryly Martinovi výhled na její krásně tvarovaný z područníku vykukující zadeček.

Martin přesvědčoval své vnitřní já, že pokud za slečnou vyběhne, nebude to správné rozhodnutí. Váhal. Jeho nejistota však netrvala dlouho, jak bylo jeho zvykem, ostatně zvykem téměř každého chlapa, ženským svodům podlehl.
Zvedl se ze své lavice a vydal se ve šlépějích omamné krásky, která mu před chvílí tak krásně šeptala do ouška. Její slova zněla tak omamně. „Počkám na tebe v první kabince zleva, kocoure,“ stále mu probleskovalo. Ženě bylo kolem třiceti. Vzhledem k Martinovu věku to byl celkem velký věkový rozdíl, jak ale bylo na první pohled znát, žena se stále udržovala v perfektní kondici a skvěle o sebe dbala. Pro Martina byla takový žena ideálem krásy. Už teď mu v něj z té představy škubalo. Bude ródeo.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

V zákulisí divadla Romeo a Julie

Rande s neočekávaným koncem