in

Erotická povídka Tady ne! Šéfe první díl

Před týdnem jsem nastoupila do své první práce, po střední škole. Přijali mě jako asistentku nejvyššího v jedné poradenské firmě. Byl milý, pohledný (ehm, velice pohledný), chytrý a zřejmě taky pěkně bohatý, podle postavení, velké kanceláře a drahých hodinek na zápěstí. Každý den ráno jsem mu uvařila kafe, tak jak mi řekl a potom sem dala do hromady papíry, které potřeboval na porady a podobně.

Chodila jsem za ním jako ocásek a občas mě nechal jít před sebou a plácl mě přes zadek. Nebylo mi to nepříjemné, spíše mi to přišlo vážně nevhodné. I když upřímně jsem se těšila, až to udělá znovu. Každý den jsem doma usínala a těšila se, až budu zase moci do práce a být mu na blízku v očekávání, zda se mě opět dotkne. Chystala se pracovní cest, na kterou sem byla žádaná i já. Měla jsem vlastní pokoj v pětihvězdičkovém hotelu hned vedle šéfa, vše placeno firmou.

Když jsme dorazili na místo, otevřela jsem pusu údivem a jediné na co jsem se zmohla, bylo odložit svůj kufřík a sednout na postel. Ani jsem nezavřela dveře. „Copak slečno, nepůjdete na oběd?“ vytrhl mě ze zamyšlení můj šéf. „ehm, s vámi?“ otázala jsem se bez ponětí kolik je hodin. „Ano i se mnou, jdeme všichni.“ Ušklíbl se a já zrudla. Rozpačitě jsem se zvedla, vzala svou kartu od pokoje a následovala ho dlouhou chodbou. Takový trapas, jak sem si mohla myslet, že by mě zval na oběd, bože! On na sobě nenechal nic zdát.

Odsunul mi židli, tak jsem poděkovala a ve svém kostýmku s krátkou sukní jsem se přisunula ke stolu již bez jeho pomoci. Usedl vedle mě a nabídl mi víno, které stálo v délce celého stolu v několika džbáncích. Všichni konverzovali, a jelikož jsem byla nováček, pořád se mě na něco ptali a já nevozně s rozklepaným hlasem, z všechné té pozornosti, odpovídala. Každý mě sledoval a měřil si mě pohledem.

Najednou jsem ucítila ruku svého nadřízeného na stehně. Myslím, že jsem asi 10minut nedýchala, dokud mi nezačal hníst stehno a tlačit ruku výš, pod sukni směrem k mému klitorisu. To jsem hlasitě vydechla, odkašlala si, omluvila se, že si jdu na chvíli lehnout a odešla jsem od stolu bez jediného pohledu.

Začalo se s toutéž větou rozcházet více lidí, podle hluku skřípajících židlí o podlahu a za chvíli jsem za sebou ucítila i přítomnost vůně svého šéfa. „Snad jsem Vás nevylekal, to bych nerad.“ Prohodil ke mně, když mě chytil před dveřmi mého pokoje za ruku, abych zastavila.

Koukla jsem se na něj a nevěděla co říct „no, možná trochu, u stolu, kde všichni obědvají, by to asi vylekalo každou, nemyslíte?“ Sypala jsem ze sebe a vytahovala kartu, abych si otevřela dveře do pokoje. Pustil mě a já zaplula s velkým „Uf“ do svého krásného hotelového pokoje. Svlékla jsem si oblečení, dala si horkou sprchu a pak ulehla do postele k polednímu odpočinku.

Druhá část povídky na Vás čeká zde..

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Erotická povídka Rande s neočekávaným koncem

Hodina Lásky dvou hodinové lízání mušličky