in

Erotická Mikulášská nadílka první část povídky

„Maminko a vážně si mě ten čert neodnese?“ ptala se Vanessy její malá, pětiletá dcerka. „Když budeš hodná a zazpíváš mu písničku, určitě tě tu nechají.“ Zvonek u dveří a řinčení řetězů o sebe. „Maminko, já se vážně bojím.“ Vanessa otevřela dveře. Přes prách překročili Mikuláš, Čert a Anděl. Ze všeho nejvíc samozřejmě dcerku zaujal Mikuláš a Anděl, protože nesli velký proutěný koš plný dobrůtek. Kdyžto Vanessu zaujal Čert. Byl tak vysoký a mužný. Ty jeho svaly a ten krásný obličej. Jen smít tu černou barvu a vrhnout se na něj.

„Řekneš nám nějakou básničku?“ řekl Mikuláš, a aby se dcerka nebála, Čert poodstoupil o krok zpět.
„Jmenuji se Richard“ řekl Vanesse.

„Vanessa“ odpověděla a při té příležitosti mu vtiskla do ruky lísteček, na kterém bylo napsáno její telefonní číslo a den, kdy se má zastavit. Rychle ho strčil do kapsy a ještě jednou zahrozil holčičce, že jestli nebude hodná, bude se muset vrátit a odnést si jí s sebou do pekla.
Pátek. Vanessa musí rychle odvést dcerku k dědovi a babičce do Krkonoš, nakoupit nějaké víno a uvařit něco dobrého. Venku už se začalo pomalu stmívat. Za chvilku má přijít … její Čert Richard. Zvonek. „Pojď dál, je otevřeno.“ Na stole hoří svíčky a Vanessa oblečená ve skoro průsvitných šatech, které lehce poukazovali na její bujný dekolt, chce nalít víno do sklenic.

Ale Richard jí zastavil, pohladil po ruce a nalil ho sám. Mlčky se na sebe usmívali a letmými doteky se dotýkali. Vanessa mu nenápadnými, lehkými doteky přejížděla nohou po jeho vnitřní straně stehen až k jeho chloubě. Cítil tu neodolatelnou atmosféru, plnou chtíče, vzrušení, tu touhu být v ní.

Vanessa ho vzala za ruku, odvedla si ho do ložnice a pustila hudbu. Postavila ho před postel a políbila. Strčila do něj, svalil se. A pomaličku, kroutivými, erotickými pohyby v rytmu hudby se začala svlékat. Nejdříve spadlo jedno ramínko šatů, druhé ramínko šatů, nakonec před ním stála v sametově rudém spodním prádle s podvazky. Na Richardovi bylo vidět jeho vzrušení. Rychle se vysvlékl a stoupl si před Vanessu. Strhl jí s sebou na postel, položil jí na záda. Zuby stáhl její kalhotky a rukou spolu s jazykem dráždil její poštěváček.

Vanessa hlasitě zavzdychala.

Richard si jí podepřel polštářem pod zády, nohy přehodil přes své ramena a prudce do ní svým penisem vnikl. Vykřikla. Richard přirážel víc a bolestivěji. Dlaněmi krouživě masíroval její prsa. Vzala jeho prst a jazykem ho olízla dokola a sála.

Vanessa vyndala ze šuplíku svojí tajnou skrýš -krabici a podala ho Richardovi. Ten si otočil Vanessu zadečkem k sobě. Poklekla na všechny čtyři a jazykem jí dráždil zadeček a lehce do něj vnikal gumovým vibrátorem. Při pohledu na ní, jak vzdychá, si sám začal masírovat svou chloubu až do úplného výstřiku na její odhalené pozadí.

Vanessa se k němu otočila tváří a vibrátor olízla. Richard si jí přesunul z postele na koberec. Opřel jí zády o taburet, kolíkem zakroužil kolem její pusy, než ho olízla a vsunul jí ho do zadečku. Sám pak prudkými nárazy přirážel do jejího klínu. Hlasitě vzdychali. Po celém pokoji bylo cítit aroma jejich sexuální touhy.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Dvojí cvičení

Erotická povídka Rande s neočekávaným koncem