in

Dobrodružství v lomu erotická povídka

Moji rodiče jsou rozvedení. Matka bydlí v Praze a otec na malé vesnici ve Středočeském kraji. U té vesnice je krásný lom, kam jsem rád chodíval na podvečerní procházky. Ten den jsem se pohádal s fotrem, tak jsem vyrazil o trochu dříve. Do dneška si říkám, jestli jsem udělal dobře.
Jdu takhle po cestičce podél okrajů toho lomu a najednou slyším divné zvuky. Po pár vzlycích jsem si domyslel, co se tady asi děje. Dobře, říkal jsem ji, ty je slyšíš, ale oni tebe asi ne. Tak se rychle ztrať. Pozdě.

Zpoza keře vykoukla ženská hlava.

Během vteřiny opět zmizela. Pak vykoukla hrozivější tvář. Tvář mladého urostlého vousatého muže. Říkal jsem si, že je čas na ústup, když v tom: „Hej kámo. Pojď se přidat!“ Váhal jsem. Chlapík ve mně budil respekt.
„No tak, kámo! Ta moje není tak strašná. Pojď se podívat!“ Šel jsem tedy blíž a nahlídl. Byla opravdu vcelku pěkná. Klečela na čtyřech a poslušně kouřila. Jak já už tenkrát měl chuť tu holku svázat. Ale to vám budu vyprávět v jiné povídce.
„Tak sundej kalhoty, chlape, a naber ji zezadu!“ To nebyl problém. Byl jsem už jak kámen. V té době jsem byl ale hodně mladej a takovej slušňáček. Moje heslo bylo: Vždy připraven. 🙂 Sáhl jsem teda do kalhot pro kondom a roztrhl obal.

„Hej, kámo, děláš si ze mě prdel?“ ozval se chlápek. „Já ti tady nabízím takový čerstvý maso a ty s gumou? Zahoď to.

Jí jsem viděl poprvý, jeho jsem znal podle vidění ze vsi. Vojel asi půlku vesnice. No docela risk. Tenkrát mi to ale bylo jedno. Jediný,co jsem chtěl, bylo, ji parádně vopíchat. A mrdal jsem ji asi fakt drsně, protože jeho nemohla ani kouřit a kňučela, jak podsvinče. Udělal jsem se jí na záda, oblík se, slušně poděkoval a odešel.
Hned jsem měl lepší náladu a hádky s fotrem mi byly volný. Asi za rok jsem toho týpka potkal. Omlouval se, že byl zfetovanej a že si to ani moc nepamatuje. Ale jeho novomanželka na mě prej vzpomíná každej den. Tak mě pozval k nim na kafe. Co myslíte? Mám jít?

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Stopařka nadržená a sexu chtivá nymfomanka

Servírka z kavárny povídka 2: Kuchyňka (Martinova antologie II)