in

Dobří kamarádi princezna a princ

Za devatero horami a devatero řekami žila princezna a princ. Ta princezna jsem ve skutečnosti já a krásným princem můj přítel. Opravdu se milujeme, ale to není všechno – alespoň pro mě ne. Nikdy jsem neměla myšlenky na to, abych ho podvedla, až jednou, když jsem uviděla jeho nejlepšího kamaráda Jirku.

Jeho zvláštní humor mě zaujal, ale jeho šlachovité a svalnaté tělo mě dostalo. Ostře řezaná tvář se strništěm si říkala minimálně o pohlazení já z něj byla jako omámená. Netrvalo dlouho a začali jsme si psát, dostali jsme se i k intimnostem, i když jsme to brali s humorem. On byl ostatně vždy nad věcí a všechno bral s humorem…Už ani nevím, jak se to přihodilo, ale jednoho večera jsem byla u něj doma.

Pěkně to mezi námi jiskřilo a po skleničce vína se to muselo stát..začali jsme se líbat a najednou jsme byli oba nazí. Začal mě pomalu hladit po prsou a líbat krk, já jeho hladila po tváři a potom po celém těle, kterého jsem se toužila dotknout už od prvního setkání. Mazlení bylo fajn, ale oba jsme chtěli víc..a tak naše hra začala.

Vedle postele jsem měla pohozený šátek, který se hodil na to, aby mi s ním Jirka zavázal oči. Najednou jsem neviděla nic, jen sem cítila , že od něžného masírování mojí mušličky jsme se dostali k energickým přírazům a hned na to prsty vyměnil jeho pevný nástroj..vzdychala jsem a svíjela se. Byla jsem oddaná jeho pohybům a cítila jeho pohled.

Najednou mi dlaní přikryl pusu, až jsem skoro nemohla ani dýchat..a v tu chvíli jsem ucítila ten živočišný sex, který mě tak vzrušoval. Čím více jsem se dusila , tím vlhčí jsem byla a můj milenec si byl náležitě vědom mé touhy po něm..ruka z mích úst zmizela a já si klekla na všechny čtyři

aby si mě „můj pán“ mohl vzít ze zadu

..zavázané oči bránily vnímaní zbytečností kolem a já vnímala jen jeho přírazy, jak mě pevně drží za boky a cítila pot z našich splavených těl..prohýbala jsem své tělo aby se jeho chlouba co nejvíce třela v mé kundičce a on aby si mě ještě lépe přidržel mě chytl za vlasy..

Najednou přírazy ustaly, Jirka si sedl vedle mě , roztáhl mi nohy a já musela být řádně prohnutá v zádech.. Cítila jsem, jak mi po kundičce jezdí prstíky. Ty hned také zapluly dovnitř a začal úžasná masáž. Lehce mojí mušličku roztahoval a pro osahávání uvnitř i zvenku používal obě ruce..k úžasné práci rukou si přinesl ještě vibrátor a tak se jednou rukou začal věnovat i mému análu.

Prsty i jeho stále pevný ocas měl tak vlhké od mé šťávičky, že pro vnik do mého zadečku jsme nepotřebovali ani gel..pevný stisk mého zadečku už Jirka dlouho nevydržel a do mě vybouchl úžasný gejzír… horko které mě zalívalo a to vzrušení ze všeho jsem nevydržela ani já a udělala se..svalili jsme se vedle sebe na postel a mocně dýchali..já si sundala šátek z očí a na jeho tváři uviděla lehký úsměv..umyli jsme se a já odjela domů za svým krásným princem,kterého z celého srdce miluju..

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Dárek k narozeninám

Domácí překvapení