in

Dívčí vášeň ve městě lesbičky první sex

Netrvalo dlouho, a léto skončilo. Obě dívky se chtě nechtě musely rozloučit, ale to ovšem netušily, jaká překvapení je potkají.
Týdny ve městě ubíhaly a smutek se pomalu vytrácel. Až jednoho dne mu mělo být učiněno za dost. Pavla zrovna stála u pokladny, když vedle sebe uslyšela povědomý hlas.
„Hledám stejnou barvu, ale jinou velikost. Podíváte se mi, zda ji máte?“
Prodavačka odběhla a Pavla se pomalu otočila. Nemohla uvěřit svým očím, když vedle sebe viděla stát malou blondýnku, se kterou ji seznámila lesbická seznamka prožila tolik vášnivých nocí ve vesnici na chatě! Po počátečním překvapení si padly do náručí a věci v obchodě nechaly tak, jak byly. Jejich setkání bylo důležitější, zvlášť poté, když zjistily, že díky stěhování blondýnky budou žít ve stejném městě.

„To musíme oslavit. Řekla pak blondýnka a zatáhla Pavlu do obchodu se spodním prádlem.

Vybraly krajkové podprsenky, korzety, miniaturní tanga a podvazky, a zapadly do kabinky. Když se jedna druhé ukazovala v sexy kompletech, jen těžko se šlo ubránit chuti na nahé tělo. Ve chvíli, kdy se prodavačky nedívaly, zapadla opatrně Pavla do druhé kabinky a přitiskla se k blondýnce.

„Musím tě mít, teď hned.“

Řekla, a začala jí sundávat fialová tanga, která na sobě zrovna měla.

Lesbičky první sex

Klekla si pod ní, jazykem objela její broskvičku, a potom se do ní ponořila tak hluboko, jak jen to šlo. Blondýnka se držela, aby nezačala sténat, protože Pavliny doteky byly čím dál intenzivnější a provokativnější. Jakmile ucítila příval orgasmu, dodělala své dílo, a zvedla se k blondýnce.
Pomal jí odhrnula ramínko podprsenky stejné barvy, a rukou zajela do košíčku. Jakmile se dotkla bradavky, zasténala a prohnula se. Chvění celého těla, které jí Pavla způsobovala, bylo tak mocné, že po chvíli přestala vnímat dění kolem sebe a plně se oddala laskání prsou.

Další orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, ale to už blondýnka nevydržela a začala Pavlu vášnivě líbat.

Jazykem zajížděla hluboko do jejích úst, vášnivé polibky střídala pomalými, a doznívající orgasmus prociťovala ještě více ve vzrušujících polibcích. Jakmile se vzpamatovala z výletu do sedmého nebe, položila Pavlu na stoličku v kabince a pro tentokrát nejdříve rozepnula černé podvazky. Pomalu sundala její kraťáskové kalhotky, rozepnula jí korzet a vrhla se na její malá prsa. Od sání bradavek přešla k laskání rukama, a ústy sjela do jejího rozkroku.
Pomalu objížděla její dírky, jedním prstem pronikala dovnitř, a druhou rukou laskala její prsa. Už už se chystala na proniknutí do její broskvičky, když vtom se odhrnul závěs kabinky, a za ním stanula prodavačka.

„Ehm, ehm. Jste tady nějak dlouho, dámy.“

Pronesla s vražedným výrazem ve tváři…

Dívčí vášeň na vesnici další lesbická povídka

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Vaše jízdenky, prosím

Vodácký kurz romantické milování u vody