in

Dárek k narozeninám

Ráno se Eliška probudila s veselou náladou a úsměvem na rtech. Její přítel měl totiž narozeniny, a vzrušující překvapení, které si pro něho připravila, mělo být vrcholem večera a skvělým závěrem narozeninového dne.
Jakmile vyšla z domu, zamířila směrem do centra města. Procházela obchody se spodním prádlem a erotickými pomůckami do té doby, dokud nenašla všechno, co chtěla. Když si v kabince zkoušela krajkové prádlo s podvazky, které jí poprvé v životě zdobily překrásné nohy, sama sobě se líbila a nemohla se dočkat večera.

Odbila sedmá hodina večerní a u venkovních dveří se konečně rozezněl zvonek. Patrik čekal za dveřmi s kyticí růží jako pozornost své drahé, ale stále nikdo neotvíral. Zvonil a zvonil, až po několika minutách konečně uslyšel cvaknutí dveří. Nikdo v nich však nestál, jen na zemi byl položený lísteček s nápisem:

„Běž po šipkách, nebudeš litovat.“

Jakmile si přečetl první vzkaz, líbivě se pousmál a vykročil směrem za první šipkou. Když prošel celé přízemí kolem dokola a nenašel žádnou další, teprve potom se odvážil jít po schodech nahoru vstříc svému překvapení. Na zemi vstupní chodby byla nalepena jedna z největších šipek rudé barvy, ukazující směrem k pracovně až na samém okraji chodby.

Pootevřenými dveřmi slyšel hrát hudbu, proto mu zvědavost nedala a zrychlil krok.

Pomalu pootevřel dveře a to, co spatřil, mu málem vyrazilo dech. Na stole seděla jeho přítelkyně, změněná k nepoznání. Na nohou měla dlouhé jehlové kozačky, které stoupaly výš a výš až do půli jejích stehen. Na kozačky navazovaly černé krajkové podvazky, které stoupaly až k rudým tangům. Když viděl její odhalené, nahé břicho, které zakrýval jen pruh červené mašle táhnoucí se přes její prsa, zakrývající jen to nejnutnější – přesto viditelně vzrušené bradavky -, málem nemohl popadnout dech. Aby toho jako překvapení nebylo málo, když spatřil její výrazné líčení, nemohl uvěřit, že tohle je vážně ta hodná a slušná přítelkyně, kterou znal.

Oči měla orámované černou tužkou, jejíž linky sahaly až ke spánkům, vlasy měla volně rozpuštěné tak, že jí splývaly po ramenou, a na ústech rudou rtěnku, která ještě více podtrhovala její půvab.

„Tady je tvůj narozeninový dárek, miláčku.“

Ladně řekla rudými rty, a roztáhla nohy. Když spatřil dva otvory na těch nejdůležitějších místech, boule v kalhotách již nešla vydržet. Rychle ze sebe strhal oblečení, vzal svou milou do náručí a vášnivě políbil. Bylo mu jedno, že měl rudou rtěnku všude na sobě, jejímu půvabu nemohl odolat. Ještě ve vášnivém polibku si ji na stole přitáhl k sobě a na okraj její žhavé broskvičky přiložil svůj vzrušený penis.
Byla tak vlhká!

Netušil, že chvíli před tím použila hřejivý lubrikační gel, aby ho ještě více rozpálila, a mohl si ji vzít rovnou bez předehry. Zvedl jí nohy do výšky a položil si je na ramena. Zadečkem si ji přitáhl k sobě a prudce přirazil. Když slyšel její sténání a zrychlený dech, na nic nečekal a začal zrychlovat tempo.

Tolik ho vzrušovalo, když se dotýkal jejích stojících bradavek a třel se o její vzrušený poštěváček. Pronikal do ní tak hluboko, jak jen to šlo, až sténala slastí a propínala se na pracovním stole. Ve chvíli, kdy se dotkla rukou jeho varlat a začala si s nimi pohrávat, neudržel svoje chutě a vyvrcholil do ní. Celou její broskvičku zaplnil horkým spermatem, které ještě notnou chvíli poté stékalo po jejích stehnech.

Nemohl se odtrhnout od jejích svůdných rtů a vztyčených bradavek a jeho vzrušení bylo tak silné, že si nemohl odpustit další její orgasmus. Vzal její bradavky do pusy, laskal je a jemně kousal, jazykem si s nimi pohrával a sál tak, že se mu v náručí začala prohýbat a sténat. Když k tomu přidal ruku v jejím rozkroku a začal ji dráždit na poštěváčku, prsty pronikal do její broskvičky a třel se o ní, vybuchla mu v náručí, a on se tak dočkal vytouženého orgasmu, při kterém mu padla do náruče a hluboce oddechovala.

„Děkuji za krásné překvapení, lásko. Na tohle budu ještě dlouho vzpomínat…“

Řekl nakonec, a odnesl si ji do společné postele, kde se ještě dočkal derniéry.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Cesta domů na, kterou nikdy nezapomenu

Dobří kamarádi princezna a princ