in

Další povídka na pokračování příběh se jmenuje – Sex na slepo

Jsem sama doma, je sobota a já nemám nic v plánu. Zapínám počítač a přihlašuji se na svůj profil na  naši Pražské erotické seznamce s příznačným názvem Praha sex a vstupuji do jedné z eroticky zaměřených místností sex v Praze kde je samozřejmě nejvíce uživatelů.

Hned mám první zprávu od uživatele „Dark“ „Ahoj kočičko, copak tu hledáš?“ usměju se nad oslovením a píšu odpověď: „Co takhle rozptýlení?“ „A mohu tě někam pozvat dnes večer?“ Vyvalím oči, nikdy jsem se s nikým z internetu nesešla. Rozklikávám jeho profil a prohlížím si fotky. Je mu 23, vypadá dobře, asi by nemuselo být špatné někam si vyrazit.

Vracím se zpět do okna s naší konverzací. „No dobře tedy, a co budeme dělat?“ sedím s koleny pod bradou v očekávání, co napíše „já bych to nechal náhodě nebo máš snad nějaký nápad?“ Je moc milý „souhlasím J“ odesílám a připisuji ještě své telefonní číslo a vypínám počítač.

Za chvíli mi přijde SMS s dotazem kde se sejdeme. Posílám obratem svou adresu a k ní připisuji, ať přinese něco dobrého k pití. Odpověď žádná, je půl šesté, takže pokud jsem ho nevylekala, brzy dorazí. Oblékám se do svého pohodlného tílka a mini kraťásků a dělám čínu, abych měla co nabídnout. Když mám hotovo, sedám si k telce a pozoruju, co kde dávají, když najednou zvonek.

Sakra, už je tu, rychle se zvedám, upravuji si vlasy a otevírám. Podává láhev vína i svou ruku s pozdravem a představuje se jako Mirek. Víno je už vychlazené tak jen v kuchyni beru skleničky a dávám je na jídelní stůl. Stejně tak jako otvírák a připravuji dva talíře číny do mikrovlnky. Sedá si ke stolu a chválí mi byt a jako mimochodem i moje pozadí. Nemůžu říct, že by mě to urazilo.

Sedám si k němu už i s jídlem a oba se do toho pouštíme. Povedlo se mi to, to musím teda přiznat. I on si pochutnává. Po jídle doplněném spoustou dvojsmyslů se přesouváme i s lahví vína do obýváku a koukáme se na telku. Pokládá mi ruku na stehno a hladí mě po vnitřní straně.

Opírám se mu o rameno a on se osměluje a tlačí se mi rukou do rozkroku. Kupodivu se mi to líbí a poposedávám si tak, aby měl lepší přístup. Hladí mě přes tričko prsíčka a pevně je tiskne, až hlasitě vydechnu. Pousměje se a pokračuje v mačkání a hlazení. Slastně přivírám oči a oddávám se tomu, co se mnou dělá….

Pokračování již tento týden a je to zde sex na slepo jak to vše dopadlo

Rádi čtete povídky na pokračování tady jedna parádní začíná erotická povídka  – Pan neznámý první část

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Nakupování v létě a můj sex pokračování povídky

Výhodný byznys, 5 minut = 30 dní sex za peníze