in

Cesta domů na, kterou nikdy nezapomenu

Jednou jsem se takhle vracela od nedalekého rybníka domů – jsou, tone celé 4 km. Skoro pokaždé někdo známý zastaví a sveze mě domů. Ten den mi ale zastavil úplně cizí muž v luxusním autě a nabídl mi odvoz. Ještě nikdy jsem tak krásným a luxusním autem nejela a on se navíc tak hezky usmíval, tak jsem nabídku přijala. Tomu muži bylo možná 35 let, měl tmavě hnědé vlasy a lehké strniště..k tomu měl ještě krásné tělo a určitě byl strašně bohatý, zatímco já si v 25 letech vydělala sotva na živobytí.

Jeli jsme a povídali jsme si , on mě pozval na kávu.Kavárna ani nic podobného u nás není a tak jsme zastavili na benzínce.Smáli jsme se a povídali , on mi najednou řekl , že mám krásné tělo. Já jsem byla překvapená , ale byla jsem ráda za kompliment a zasmála jsem se tomu. On to ale myslel vážně a po cestě domů z benzínky se mě zeptal , jestli bych mu to svoje tělo alespoň trochu neukázala? Za odhalení prsou mi nabízel 2 000,- .. váhala jsem , ale tak co , v životě už ho neuvidím a 2 000,- se vždycky hodí.

Zastavili jsme na polní cestě a já mu ukázala svoje kozičky.On mi opravdu dal 2 000,- a rovnou nabídl 5 000,- za to , když si bude moct šáhnout na kundičku.V tu chvíli jsem byla úplně v šoku a nejdřív jsem o tom ani neuvažovala, ale po chvíli se mi to rozleželo v hlavě a já povolila.

Nejprve mi bylo nepříjemné , jen když se mě dotknul , ale postupně mi jeho dotyky přestaly vadit. Nejdřív osahával můj klín jen tak jemně , po chvíli už trochu intenzivněji a potom už byl prsty v mé pochvě. Klekl si přede mě , já měla roztažené nohy a on si hrál.Mušličku už jsem měla dávno vlhkou a prsty v ní dělaly divy.

Lechtání , masírování a lehoučké roztahování prstíky způsobilo , že jsem najednou byla nadržená víc než on.

Začala jsem vzdychat a on jako by na to čekal..znovu si stoupnul a začal mě líbat. Začal na ústech a na krku , při tom mě svlékl a potom pokračoval na prsou..já ho hladila ve vlasech a byla jsem ráda, že jsem ho potkala. Zanedlouho už jsme byli oba nazí a leželi jsme v trávě. On si pořád pohrával s mojí kundičkou a já ve dlani tiskla jeho pevný penis..po celé jeho délce jsem jezdila dlaní a u žaludu se na chvíli zasekla , abych ho mohla lehce dráždit dlaní.

Najednou jsem ležela na zádech , on nade mnou a zeptal ze :,,Můžu?“ Já jsem jenom přikývla a on do mě tak něžně , ale zároveň intenzivně vstoupil..hluboce jsem vzdychla a na celém těle mi naskočila husí kůže. Jeho pevný a velký penis byl ve mně jako zaklíněný , cítila jsem každý pohyb a ochotně jsem mu pohyby šla vždy naproti.

Z klasické misionářské polohy jsme přešli do trochu jiné , kdy jsem měla opřené nohy o jeho ramena..v téhle pozici jsem cítila i pulz v jeho naběhlém penisu a když mi k tomu začal ještě prstem masírovat klitoris , skoro jsem vykřikla slastí. Nápor našich těl jsme dlouho nevydrželi a udělali jsme se.

Cítila jsem , jak se mi proud z jeho penisu rozlívá ve škebličce už tak dost vlhké.Když jsme skončili , dal mi kapesníček abych si otřela klín a zase jsme nasedli do auta. Zavezl mě domů a rozloučili jsme se.

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Červená Kurvička pokračování část 2.

Dárek k narozeninám