in

Červená Kurvička pokračování část 2.

Myslivec přišel za Kurvičkou, vzal ji jejího robertka a odhodil ho směrem k babičce. Babička neváhala a robertka si hned zasunula a pozorovala tu podívanou mezi myslivcem a Kurvičkou.

Kurvička myslivce objala a poděkovala mu. Klekla si, rozepla mu poklopec a do ručičky si vzala jeho tvrdé péro. Olizovala ho od kořene až po žalud. Pak se zastavila u žaludu a jazýčkem udělala kolem něho kroužek. Pak si do pusinky strčilis jen žalud a sála ho, ručičkou mu dráždila kouličky.

Poté si penis zasunula celý do krku. Kouřila mu ho. Myslivec přivíral oči, protože se mu to moc líbilo. Chytil Kurviččinu hlavu do rukou a pohyboval její hlavou tam a zpátky. Kurvička mu ho potom ještě několikrát olízla.

Plivla na něho, aby nebyl suchý, vzala ho do ruky a začala mu ho honit. Druhou rukou si dráždila prsa. Otevřela pusinku, podívala se do modrých očí od Myslivce a svým pohledem mu dávala najevo, že chce vystříkat pusinku. Kurvička kmitala ručkou rychleji a rychleji. Netrvalo dlouho a jeho sperma ji teklo po celém obličeji i pusince.

Šla za babičkou, naklonila se k ní a babička ji sperma z obličeje slízala, aby Kurvička mohla pokračovat v hrátkách s myslivcem.

Vrátila se k myslivci. Vysvlékla ho, posadilo ho na postel a nasedla na něho obkročmo. Prsíčkama se tiskla k jeho tělo a do ucha mu sténala. Myslivec ji stiskl za zadeček a sám si reguloval intenzitu šukání. Sem tam ji poplácal po zadečku. Hlavu si strčil mezi její kozenky. Její prsíčka si strkal do pusinky a pěkně je cumlal.

Kurvička skákala jako divá. Poté přendal myslivec Kurvičku na postel. Roztáhl ji nožky a vnikl do ní z misionářské polohy. Kurvička sténala a křičela. Její kundička byla celá mokrá.

Kurvička křičela: „Jooo, přidej, šukej mě!! Pořádně mi oprcej moji pičinku. Strč mi tam toho ptáka na doraz. Píchej, me…. Joo líbí se mi to, dobře mě mrdáš!!“ Myslivci se líbilo, jak ho Kurvička provokuje těmi slovy a přirážel víc a víc, a taky Kurvičce řekl pár slov: „Doufám, že se ti to líbí, ty děvko. Zprzním ti tu tvoji píču tak, že si dlouho nezašukáš.

Ahoj jmenuji se Ema jsem z Prahy. hledám muže nad 45 let, který by mi pěkně naplácal na holou a pak tvrdě ošukal do análu. Seriózně více o mě na mém profilu.

Babičku ta podívaná také velice vzrušovala a nechtěla jen přihlížet, ale chtěla se aktivně zapojit. Prišla za kurvičkou a svou pičinkou nasedla na obličej Kurvičky.

Kurvička ji držela za boky a zajela jazýčkem hluboko do ní. Sála ji klitoris a kmitala jazýčkem po její prcině. Babička byla v sedmém nebi.

Už dlouho nepocítila, takovou slast. Ale záviděla Kurvičce, že má v píči takové velké péro. Chtěla ho taky.

Sesedla z Kurvičky a klekla si na čtyři, kroutila zadečkem a tak dávala znamení myslivcovi, že její prcina je volná a čeká na opíchání.

Myslivec, když videl tu zkušenou kundu, tak neváhal a své pero do ní strčil a zezadu ji ojížděl. A rukama ji mačkal její kozy. Kurvička si mezítím dráždila klitoris, ale nechtěla zůstat na ocet. Šla před babičku, roztáhla nohy do praku a pičinou se přimáčkla k jejímu obličeji. Teď se role vyměnily a babička lízala zase Kurvičku.

Myslivec přirážel do babičky, z této polohy měl krásný pohled na její kulatý a velký zadeček, který se krásně vlnil, když do ni pronikal. Neodolal a tvrdě ji plácnul po zadečku, že ji tam zůstal otisk ruky.

Myslivec cítil, že za chvíli vyvrcholí, ale chtěl si ještě užít s mladým masíčkem. Zavolal Kurvičku, ať si taky klekne na čtyři vedle babičky, aby mohl zasunout do ní. Zasunul a taky ji pořádně plesknul přes prdýlku. Když viděl ty dvě píče vedle sebe, tak je chtěl obě. Proto je ješte párkrát prostřídal a přerízl obě dvě. Když cítil, že bude stříkat. Tak vytáhnul svůj penis, pohonil si ho a pak postříkal tem dvoum děvkám jejich prdýlky.

Než se oblékl, tak ješte každou chvilku lízal. Potom odešel a nechal je obe ležet zprzněné na posteli.

Zajímá Vás první část jak to vlastně celé začalo  →  Červená Karkulka pravidivý příběh

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Jak jsme si užili Vášnivý sex v kině

Cesta domů na, kterou nikdy nezapomenu