in

Budeme si hrát kotě

Dvaadvacetiletý syn odešel do školy na zkoušku a jeho přítelkyně osaměla v prázdném domě jeho rodičů. Vykoupala se, oholila si nohy do hladka, navoněla se a čekala na chvíli, kdy její milý dorazí domů. Úpravě svého vzhledu věnovala patřičnou péči a nemohla se dočkat, až ji její přítel vezme do náruče a vychutná si její voňavé tělo. Sedla si na sedačku doprostřed obýváku a rozvázala si župan, pod kterým její hladké tělo zdobila jen krajková košilka.
Přehodila nohu přes nohu, aby sám mohl prozkoumat tajemství jejího odhaleného rozkroku a naposledy se podívala na hodinky. Každou chvíli se měly otevřít dveře a její přítel měl spatřit dvě poloplné skleničky vína, za nimiž seděla jeho téměř odhalená přítelkyně se svůdným výrazem ve tváři a odhaleným rozkrokem čekajícím na patřičnou péči.

Aby dodala na atmosféře, ještě si oči zavázala šátkem a ruce položila na lem sedačky tak, aby nabyl pocitu, že se mu nabízí a čeká na jeho iniciativu a vzal si ji přímo na místě. Tak tak to stihla, než se konečně otevřely dveře.

„Miláčku? Nic neříkej a dělej cokoliv, co tě napadne.“

Pronesla vábivým hlasem a čekala na reakci svého milého. Ten chvíli vypadal velmi překvapeně, ale poté se rozhodl k akci a přistoupil k dívce. Vzal ji za ruce a zvedl jí ze sedačky. Sundal jí župan, přetáhl košilku a zcela nahou ji znovu položil na sedačku. Nemohl se dočkat, až si vychutná její mladé tělo, které potají tolik obdivoval a udělá to, o čem se mu v noci potají zdávalo.
Sklonil se k jejímu rozkroku a roztáhl jí nohy od sebe.

Začal líbat vnitřní stranu jejích stehen a přibližoval se k její mušličce. Když byl téměř u ní a jazykem se lehce dotkl jejího poštěváčku, až zasténala, rychle přestal a začal se opět posouvat k vnitřní straně jejích stehem a vzdaloval se ještě dál, až k k jejím lýtkům, která jemně líbal a chodidlům.
„Miláčku, tohle jsi nikdy nedělal… Koukám, že jsem ti dala inspiraci, pokračuj, je to tak neskutečně vzrušující… A zvláštně voníš. Máš nový parfém?“ Zeptala se provokativně, ale odpovědí jí byl jen prst položený na ústa, aby se více neptala.“
Její vzdechy jej motivovaly k další akci, proto se teď přesunul k jejímu hrudníku a políbil ji na prsa. Byl tak vzrušený, že neodolal pokušení a svým tvrdým nástrojem jí zajel do štěrbiny mezi její oblá ňadra. Zavzdychala ještě víc než předtím a dožadovala se polibku na ústa, ale toho se nedočkala. Opět jí jen položil prst na ústa a znovu zasouval svůj nástroj do štěrbiny, která mu způsobovala neskutečné pokušení.
Vždy, když se přiblížil k její pusince, jazykem se dotkla jeho žaludu a olízla ho tak, aby jeho vzrušení ještě víc podpořila. To už se přestal krotit úplně a přiložil svůj nástroj na její mokrou mušličku, do které pronikl jedním pohybem. A až po kořen.

Začala vzdychal a neskutečně si vychutnávala jeho tvrdost a délku. Stále jakoby jí něco nesedělo, ale milování si neskutečně užívala a nemyslela na jakékoliv pochybnosti. Jejich styk se pomalu chýlil ke konci a oba dva byli těsně před vyvrcholením, když vtom se rozrazily dveře…

„Tati?! Jitko? Co to má sakra znamenat? Zakřičel syn na celý dům a zkoprněle zůstal stát ve dveřích. Nejsi na dovolené?!“ Vydechl vyděšeně a poté, co si jeho přítelkyně sundala šátek, zůstali

Co myslíš?

0 points
Upvote Downvote

Written by admin

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pokračování povídky pohádka pro dospělé

Večerní a ranní sexy překvapení část první