Dívčí vášeň na vesnici lesbičky ve stodole

Auto zastavilo na prašné cestě.
Řidič vystoupil a z kufru auta vytáhl velkou tašku.
„Jsme tady, slečno.“ Ozvalo se, než se zadní dveře otevřely. Z auta vykoukla hnědá hříva, která se ihned poté zase schovala.
„Já nevystupuju. Odvezte mě zpět!“ Zavřískala a nehodlala se hnout. Řidiči tedy nezbylo nic jiného, než ji násilím z auta vytáhnout a odjet co nejrychleji, aby ho nedohonila. Pavla zůstala stát na prašné cestě s mimořádně naštvaným výrazem ve tváři. Když se podívala směrem k chalupě, ve které měla strávit celé léto, udělalo se jí špatně, a úmyslně vykročila jiným směrem.

Procházela vesnicí a obhlížela okolí, když vtom jí někdo plácl po rameni. Leknutím sebou škubla a už už chtěla neznámého útočníka sejmout, když vtom za sebou spatřila dívku.
Blond vlasy po pás, krásný úsměv, štíhlá postava. Blesklo jí hlavou, jak asi vypadá její tělo bez oblečení a bezmyšlenkovitě se zasnila. Jak ji hladí po vlasech, jak se dotýká jejích malých prsou, jak rukou zajíždí do jejího rozkroku… Na chvíli se nemohla vzpamatovat, a až po chvíli jí došlo, že ji právě chtěla přepadnout.

„Co to mělo být?!“

Zeptala se úsečně, ovšem blondýnka se na ni jen vyděšeně podívala.

„Promiň, s někým jsem si tě spletla. Vypadala jsi přesně jako jedna dívka, kterou tady už dlouho hledám. Nezlob se, půjdu.“

Dívčí vášeň na vesnici

Když ovšem Pavla viděla, s jak smutným výrazem odcházela, zastavila ji a jejich konverzace se protáhla až do večera, který byl završen dlouho plánovanou párty u bazénu. Přišla spousta lidí, všichni se skvěle bavili. Jen ty dvě k sobě měly překvapivě blízko. Když se spolu koupaly v bazénu, jiskry mezi nimi jen přeskakovaly. Stály u sebe tak těsně, až se prsy dotýkaly jedna druhé a nohama se třely o mokrý rozkrok. Dobře věděly, že kamarádky z nich nebudou, a proto se dál škádlily a popíjely.

Jejich vášeň neustále nabírala na síle, a když blondýnka Pavle poodhrnula kalhotky a rukou se jemně dotkla jejích pysků, bylo načase přesunout se do podkroví domu, kde uprostřed pokoje stála postel s nebesy. Ještě mokré ze sebe rychle sundaly plavky a padly do peřin. Byly tak rozpálené, až zhluboka dýchaly a jen čekaly, která z nich začne. Jako první se rozpačitě ujala vedení Pavla a sedla si rozkrokem nad obličej blondýnky, která její mušličku začala s chutí lízat. Když cítila Pavlino vzrušení, pokračovala ještě rychlejším tempem, dokud neucítila příval šťávy na svém jazyku a vzdechy své přítelkyně.
Jejich role se po chvíli vyměnily a Pavla se sesunula k prsům tajemné blondýnky. Rukou jí kroužila po obvodu prsou až k bradavkám, které jemně třela a pomalu přidávala jazyk, kterým laskala její terčíky slasti, sála je a jemně kousala, aby jí způsobovala co největší vzrušení. Jakmile viděla, že hýbe pánví a sama se laská v rozkroku, přesunula se níže a jazykem začala přejíždět po jejím klitorisu. Laskala jej nejdřív pomaleji, potom tempo zrychlila, a nakonec jazyk zabořila do její dírky.

Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, a když Pavla cítila náhlý příval její šťávy a silné vzdechy, ještě ji vylízala do sucha. Noc nekončila a jejich hrátky stále nabíraly na síle.

Když se k sobě poté dívky tiskly v poloze 69 a vzrušujícího orgasmu dosahovaly společně, až je překvapilo, jak jsou sehrané a jakého vzrušení si spolu dokážou užít. Svíjely se slastí a chvěly se jedna druhé v náručí rozkoší, kterou dosud nepoznaly. Polibek na dobrou noc byl nakonec tak žhavý a jejich jazyky tak nenasytné, že si číslo ještě jednou zopakovaly, aby uspokojily svoje touhy a chutě.

Dobře věděly, že toto setkání nepatřilo k jejich posledním, a když vedle sebe usínaly utahané a šťastné, v hlavě se jim rodil plán, jak si tyto hrátky zopakovat…

Doporučujeme pokračovat na: Dívčí vášeň ve městě povídka

[hana-code-insert name=’Viv Thomas12060′ /]